شرکت هوشمند سازان حرکت

درایور استپ موتور دو فاز

  • ارزان ترین
  • گران ترین
  • کمترین وزن
  • بیشترین وزن
  • بیشترین موجودی
مشاهده به صورت

راهنمای انتخاب درایور استپ موتور 2 فاز که حتما نیاز میشود!

اگر یک درایور نامناسب برای استپ موتور خود انتخاب کنید، در این صورت استپ موتور عملکرد نامطلوبی خواهد داشت بطوریکه غیردقیق و همراه با لرزش کار خواهد کرد و در نهایت باعث آسیب رسیدن به هر دو موتور و درایور خواهد شد.

برای تهیه استپ موتور ابتدا باید گشتاور و دور مورد نیاز خود را شناسایی کنید. شناسایی گشتاور برای بال اسکرو و ریل و واگن در صفحه استپ موتور به صورت کامل توضیح داده شده است.

استپ موتور با بال اسکرو

بعد از انتخاب استپ موتور مناسب نوبت به انتخاب درایور می باشد. درایورها با برند های فراوانی در بازار یافت می شوند که اکثرا متفرقه هستند اما برند بیشتر در کیفیت تاثیر دارد و در مرحله های بعد قرار می گیرد.

ابتدا باید به فاز موتور توجه نماییم که 2،3 و یا 5 فاز است. توجه داشته باشید که تعداد فاز درایور با موتور حتما باید یکی باشد. به خاطر قیمت مناسب و فراوانی استپ موتور های 2 فاز این استپ موتور ها در صنعت به وفور یافت می شوند.

استپ موتور ها ولتاژ ثابت دارند و جریان آن ها تغییر می کند. ولتاژ خروجی اکثر درایو ها و موتور ها 5 ولت است و درایور ها با حداکثر جریان خروجی شان شناخته می شوند. به این صورت که برای انتخاب درایور مناسب باید به جریان کشی موتور در حالت بای پلار توجه نماییم و درایور را با توجه به آن انتخاب کنیم.

پارامتر های دیگری که در قیمت درایور ها تاثیر می گذارند، شبکه و مد گرفتن پالس می باشد. برای مثال دو درایور DM542 و DM542E پارامتر های شبیه به هم دارند اما مدل اول از پالس های ورودیCW/CCW هم پشتیبانی می کند که همین باعث می شود قیمتی بالاتر داشته باشد.

پالس های ارسالی به درایور استپ موتور

راه اندازی درایور استپ موتور 2 فاز 4، 6 و 8 سیم

راه اندازی این استپ موتور ها در صفحه استپ موتور دو فاز به صورت کامل توضیح داده شده است و برای آشنایی با آن به آن صفحه مراجعه نمایید.

استپ موتور های 2 فاز

مشاوره فنی و خرید اینترنتی درایور استپ موتور دو فاز

اگر میخواهید یک درایور استپ موتور دو فاز خریداری کنید اما نمیدانید کدام یک از مدل های آن برای پروژه شما مناسب است، مانا موتور به شما در زمینه انتخاب و خرید مناسب ترین درایور استپ موتور دو فاز کمک میکند.

مزیت مهم خرید اینترنتی محصولات صنعتی، از جمله درایور استپ موتور دو فاز، آن است که می توانید با مقایسه مشخصات فنی و قیمت برندهای مختلف، بر حسب پروژه مد نظر و امکانات و محدودیت های آن، اقدام به خرید دقیقی داشته باشد.

فروشگاه اینترنتی ماناموتور سعی می کند با عرضه و فروش اینترنتی انواع درایور استپ موتور دو فاز، با برندهای مختلف چینی، ایرانی، کره ای، تایوانی، اروپایی و ... با تنوع و کیفیت و قیمت مناسب، فضای لذت بخشی را برای صنعتگر ایرانی خلق نماید.

مانا موتور به عنوان بزرگ ترین فروشگاه اینترنتی الکتروموتور و تجهیزات صنعتی مرجعی قابل اعتماد برای خرید استپ موتور و درایور استپ موتور است. همین طور برای آگاهی از آخرین قیمت های به روز، لیست قیمت استپ موتور های موجود در سایت مانا موتور را مشاهده کنید همچنین میتوانید کاتالوگ استپ موتور دلخواه خود را در سایت خوانده و آن را به صورت آنلاین خریداری کنید.

مشاهده بیشتر
مشاهده به صورت مشبک لیست Expand

41 آیتم

صفحه
هر صفحه
تنظیم بصورت نزولی
نمایش کالای 1 تا کالای 24 مجموع کل: 41 کالا
مشاهده به صورت مشبک لیست Expand

41 آیتم

صفحه
هر صفحه
تنظیم بصورت نزولی