محصول مورد نظر با موفقیت به سبد خرید افزوده شد.

( روزهای شنبه تا چهارشنبه از 9 تا 17) 09351182424 - 88820309 - 58693000
0

خرید توسط
امکانات درایور
کشور سازنده
کارخانه سازنده
قیمت

درایور استپ موتور دو فاز (دو قطبی)

قبل از خرید درایور استپ موتور 2 فاز باید بدانید که

از استپ موتور برای تعیین دقیق سرعت و موقعیت استفاده میشود اما این تعیین سرعت و موقعیت چگونه انجام میشود؟ استپ موتور ها مثل موتورهای معمولی کار نمیکنند بلکه همانطور که از نام آن ها پیداست حرکت های تکرار شونده و کوچک ایجاد میکنند. اندازه هر گام به وسیله موتور تعیین میشود و قدرت این گام ها از درایور استپ موتور می آید.

راه اندازی استپ موتور به کمک درایور آن انجام میشود. درایور استپر موتور قرار است سیگنال های ورودی را به یک زبان قابل فهم برای استپ موتور ترجمه کند و این سیگنال ترجمه

قبل از خرید درایور استپ موتور 2 فاز باید بدانید که

از استپ موتور برای تعیین دقیق سرعت و موقعیت استفاده میشود اما این تعیین سرعت و موقعیت چگونه انجام میشود؟ استپ موتور ها مثل موتورهای معمولی کار نمیکنند بلکه همانطور که از نام آن ها پیداست حرکت های تکرار شونده و کوچک ایجاد میکنند. اندازه هر گام به وسیله موتور تعیین میشود و قدرت این گام ها از درایور استپ موتور می آید.

راه اندازی استپ موتور به کمک درایور آن انجام میشود. درایور استپر موتور قرار است سیگنال های ورودی را به یک زبان قابل فهم برای استپ موتور ترجمه کند و این سیگنال ترجمه شده را تقویت کند.

درایور استپر موتور از لحاظ پیچیدگی در مدل های مختلف متفاوت اند و به دسته های مختلفی تقسیم میشوند. این تقسیم بندی یا بر اساس مشخصات فنی است مانند درایور استپ موتور سه فاز ، درایور استپ موتور پنج فاز ، درایور ایزی سرو دو فاز و ... یا بر اساس کاربرد تقسیم بندی میشوند مثلا برای استپ موتور cnc از درایور استپ موتور cnc .

توجه کنید که اگر یک درایور نامناسب برای استپ موتور خود انتخاب کنید، در این صورت استپ موتور عملکرد نامطلوبی خواهد داشت بطوریکه غیردقیق و همراه با لرزش کار خواهد کرد و در نهایت باعث آسیب رسیدن به هر دو موتور و درایور خواهد شد.

برای خرید درایور استپ موتور باید دو فاکتور مهم ولتاژ و جریان را درنظر گرفت. به عنوان مثال برای استانداردهای NEMA17 ولتاژ مناسب 12 است و برای استاندارد NEMA23 ولتاژ مناسب 24 و 36 ولت خواهد بود. همچنین اگر درایو روی ولتاژهای بالا تنظیم شود منجر به آسیب موتور میشود.

راه اندازی درایور استپ موتور دوفاز دوقطبی

استپ موتور دو فاز 8 سیمه است که 4 سیم آن به درایو متصل میشود. همچین این سیم ها میتوانند به دو صورت بایپلار سری یا موازی به درایو وصل شوند. برای اطلاع از نحوه اتصال سیم ها به درایو، باید دیتا شیت موتور ملاحظه شود.

لیست قیمت درایور استپ موتور دو فاز

لیست قیمت درایور استپ موتور دو فاز هر ساعت بروز میشود. در مانا موتور همواره سعی بر این است که لیست قیمت درج شده برای تمامی محصولات از جمله درایور استپ موتور دو فاز به روز باشد.

علیرغم نوسانات هر روزه نرخ ارز و با توجه به اینکه اکثر اجناس وارداتی هستند، در نتیجه قیمت آنان تحت تاثیر مستقیم این نوسانات قرار دارد، به روز نگه داشتن قیمت محصولات کار دشواری است اما مانا موتور به احترام مشتریان خود و جهت سهولت خرید آنان، هر لحظه نسبت به بروز رسانی قیمت ها اقدام میکند.

بنابراین میتوانید با خیالی آسوده و با به کارگیری فیلترهای تعبیه شده در سایت، محصول مناسب خود را پیدا کرده و با قیمت روز خریداری کنید.

مشاوره فنی و خرید اینترنتی درایور استپ موتور دو فاز

اگر میخواهید یک درایور استپ موتور دو فاز خریداری کنید اما نمیدانید کدام یک از مدل های آن برای پروژه شما مناسب است، مانا موتور به شما در زمینه انتخاب و خرید مناسب ترین درایور استپ موتور دو فاز کمک میکند.

مشاوره فنی برای خرید درایور استپ موتور دو فاز، مانند هر نوع کالای صنعتی دیگر، می تواند از تحمیل هزینه های خرید محصول و همچنین هزینه های مربوط به سعی و خطاهای اجتناب ناپذیر آن جلوگیری نماید.

مزیت مهم خرید اینترنتی محصولات صنعتی، از جمله درایور استپ موتور دو فاز، آن است که می توانید با مقایسه مشخصات فنی و قیمت برندهای مختلف، بر حسب پروژه مد نظر و امکانات و محدودیت های آن، اقدام به خرید دقیقی داشته باشد.

فروشگاه اینترنتی ماناموتور سعی می کند با عرضه و فروش اینترنتی انواع درایور استپ موتور دو فاز، با برندهای مختلف چینی، ایرانی، کره ای، تایوانی، اروپایی و ... با تنوع و کیفیت و قیمت مناسب، فضای لذت بخشی را برای صنعتگر ایرانی خلق نماید.

مانا موتور به عنوان بزرگ ترین فروشگاه اینترنتی الکتروموتور و تجهیزات صنعتی مرجعی قابل اعتماد برای خرید استپ موتور و درایور استپ موتور است. همین طور برای آگاهی از آخرین قیمت های به روز، لیست قیمت استپ موتور های موجود در سایت مانا موتور را مشاهده کنید همچنین میتوانید کاتالوگ استپ موتور دلخواه خود را در سایت خوانده و آن را به صورت آنلاین خریداری کنید.

%12

22 آیتم

 1. LEADSHINE-DM422C درایور استپ موتور دو فاز، 6 سیم، جریان 2.2 آمپر لیدشاین
 2. PRIMOPAL-PSR5042 درایور استپ موتور دو فاز، 4 سیم، جریان 4 آمپر پریموپال
 3. LEADSHINE-DM542E درایور استپ موتور دو فاز، 4 سیم، جریان 4 آمپر لیدشاین
 4. LEADSHINE-DM2282 درایور استپ موتور دو فاز، 4 سیم، جریان 8 آمپر لیدشاین
 5. LEADSHINE-MA860H درایور استپ موتور دو فاز، 4 سیم، جریان 7 آمپر لیدشاین
 6. VEXTA-UD2115 درایور استپ موتور دو فاز، 6 سیم، جریان 3 آمپر VEXTA
 7. LEADSHINE-DM556 درایور استپ موتور دو فاز، 4 سیم، جریان 6 آمپر لیدشاین
 8. LEADSHINE-DM542 درایور استپ موتور دو فاز، 4 سیم، جریان 4 آمپر لیدشاین
 9. LEADSHINE-EM422S درایور استپ موتور دو فاز، 8 سیم، جریان 2.2 آمپر لیدشاین
 10. PRIMOPAL-PSR8060AC درایور استپ موتور دو فاز، 4 سیم، جریان 6 آمپر پریموپال
 11. LEADSHINE-DMA860H درایور استپ موتور دو فاز، 4 سیم، جریان 7 آمپر لیدشاین
 12. LEADSHINE-DM870 درایور استپ موتور دو فاز، 4 سیم، جریان 7 آمپر لیدشاین
 13. LEADSHINE-ES-D808 درایور استپ موتور انکودر دار دو فاز، 4 سیم، جریان 8 آمپر لیدشاین
 14. LEADSHINE-EM882S درایور استپ موتور دو فاز، 4 سیم، جریان 8.2 آمپر لیدشاین
 15. LEADSHINE-M880A درایور استپ موتور دو فاز، 4 سیم، جریان 8 آمپر لیدشاین
 16. PRIMOPAL-PSR8072 درایور استپ موتور دو فاز، 4 سیم، جریان 7 آمپر پریموپال
 17. EAC-MVD62 درایور استپ موتور دو فاز، 4 سیم، جریان 8 آمپر EAC
 18. H2M-MSD02 درایور استپ موتور دو فاز، 4 سیم، جریان 2 آمپر H2M
 19. LEADSHINE-DM880A درایور استپ موتور دو فاز، 4 سیم، جریان 8 آمپر لیدشاین
 20. LEADSHINE-M415 درایور استپ موتور دو فاز، 4 سیم، جریان 1.5 آمپر لیدشاین
 21. LEADSHINE-M542 درایور استپ موتور دو فاز، 4 سیم، جریان 4 آمپر لیدشاین
 22. LEADSHINE-DM422 درایور استپ موتور دو فاز، 4 سیم، جریان آمپر لیدشاین
در حال بارگذاری محصولات بیشتر

22 آیتم

فیلتر

مرتب سازی