شرکت هوشمند سازان حرکت

PENTAX , پنتاکس

پمپ آب پنتاکس

پمپ آب پنتاکس

پمپ آب پنتاکس بشقابی

پمپ آب پنتاکس بشقابی

پمپ آب پنتاکس جتی

پمپ آب پنتاکس جتی

ست کنترل پنتاکس

ست کنترل پنتاکس

پمپ لجن کش پنتاکس

پمپ لجن کش پنتاکس

پمپ آب طبقاتی پنتاکس

پمپ آب طبقاتی پنتاکس

اینورتر پنتاکس

اینورتر پنتاکس

معرفی برند پنتاکس

برند پنتاکس یکی از شرکت های تولید کننده در حوزه لوازم و تجهیزات صنعتی همچون انواع پمپ، ست کنترل و اینورتر است. محصولات شرکت پنتاکس جزو با کیفیت ترین محصولات بازار بوده که علی رقم کیفیت بالا دارای قیمت مقرون به صرفه تری نسبت به رقبای خود هستند. پنتاکس بزرگترین تامین کننده پمپ در خاورمیانه بوده که توجه بسیاری به خدمات پس از فروش و ارتباط بین المللی دارد.

پمپ های پنتاکس

همچنین یکی از مزایای این برند، فراوانی محصولات پنتاکس و تنوع بالای آن است به طوری که در تمامی صنایع مثل مصارف خانگی، کشاورزی، صنعتی، کارخانجات و... می توان از محصولات پنتاکس استفاده کرد.

انواع محصولات پنتاکس

پمپ آب پنتاکس

یکی از حوزه های فعالیتی که شرکت پنتاکس در آن فعالیت می کند، تولید انواع پمپ آب مثل پمپ خانگی ، پمپ صنعتی ، بوستر پمپ و... است. شرکت پنتاکس با استفاده از طراحی تخصصی و قطعات مرغوب، اقدام به تولید انواع پمپ کرده است. این پمپ ها در انواع زیر موجود اند:

پمپ پنتاکس نصب شده

لیست قیمت پنتاکس

برند پنتاکس یکی از شناخته شده ترین برند ها در حوزه تجهیزات صنعتی الکتریکی و الکترونیکی در سطح جهان است. محصولات شرکت پنتاکس با رعایت استاندارد های روز دنیا و کیفیت بالا ساخته می شوند و عموما در همه صنایع می توان از محصولات متنوع پنتاکس بهره برد. به همین جهت محصولات پنتاکس در ایران نیز بسیار پرفروش هستند. لذا علی رغم کیفیت بالایی که این محصولات دارند، قیمت بسیار رقابتی و مقرون به صرفه ای را نسبت به رقبای خود دارند. همچنین به منظور دریافت قیمت به روز تمامی محصولات برند پنتاکس می توانید با کارشناسان ما در ماناموتور تماس بگیرید.

نمایندگی پنتاکس در تهران

برای خرید محصولات برند پنتاکس اولویت، خرید از نمایندگی های آن در سراسر کشور است. مهم ترین مزیت خرید از نمایندگی های برند پنتاکس این است که از اصالت قطعات و خدمات کالا اطمینان کامل را خواهیم داشت. همچنین خرید از نمایندگی ها قیمت مقرون به صرفه تری را نیز به ارمغان می آورد. فروشگاه ماناموتور با اخذ نمایندگی از برند پنتاکس ، طیف وسیعی از محصولات این برند را به مصرف کنندگان ارائه می دهد. همچنین مصرف کنندگان می توانند با دریافت مشاوره رایگان از متخصصان ماناموتور، بهترین مدل از محصولات پنتاکس را با توجه به کاربری و نوع مصرف خود انتخاب کنند.

ماناموتور به عنوان نمایندگی برند پنتاکس انواع محصولات آن را به مشتریان خود عرضه می کند. از این محصولات می توان به اینورتر پنتاکس، انواع پمپ آب های پنتاکس مانند پمپ های شناور، کف کش، لجن کش و پمپ آب های خانگی جتی و بشقابی پنتاکس و… اشاره کرد.

فروشگاه اینترنتی ماناموتور قصد دارد که در آینده ای نزدیک راه اندازی و نصب انواع محصولات پنتاکس را مانند نصب پمپ آب پنتاکس و نصب اینورتر های پنتاکس را شروع کند تا مشتریان به راحتی هر چه تمام تر محصول خود را با کمک کارشناسان مجرب ماناموتور انتخاب کنند و بعد از آن دیگر نگران نصب و راه اندازی آن هم نباشند.

مشاهده بیشتر
ارتباط با ما