شرکت هوشمند سازان حرکت

الکتروموتور زیمنس

 • ارزان ترین
 • گران ترین
 • کمترین وزن
 • بیشترین وزن
 • بیشترین موجودی
مشاهده به صورت

بین انواع الکتروموتور های زیمنس از چه مدل استفاده کنیم؟

پاسخ به این سؤال در گرو شناخت ویژگی‌ ها و کاربردهای انواع مختلف الکتروموتور زیمنس است. طبیعی است که مشتری می تواند با شناخت موارد فوق و تطابق آن ها با نیاز صنعتی خود، انتخابی متناسب داشته باشد.

الکتروموتور زیمنس

موتور زیمنس ، با نام خاص SIMOTICS شناخته می شود. در این سری از انواع الکتروموتور زیمنس، سعی شده است تا بیشتر بر روی نوآوری، راندمان بالا و طول عمر موتور تمرکز شود. بنابراین بعد قیمت موتور زیمنس شاید کمی کمرنگ شده باشد. یعنی کیفیت موتور و بازدهی آن هرگز فدای ارزان‌ بودن و قیمت مناسب محصولات نشده است. 

البته این به معنای گران بودن بی رویه و بی اساس الکتروموتور زیمنس نیست. بلکه قیمت الکتروموتور Siemens کاملا منطبق بر ارزش و کیفیتی است که به مشتری ارائه می دهد. حال بیایید انواع موتورهای صنعتی تولید شده در شرکت siemens را مورد بررسی قرار دهیم. شرکت فوق به عنوان یک برند معتبر توانسته است تا طیف عظیمی از نیازهای صنعتی را با موتورهای سنکرون و آسنکرون تولید شده خود پوشش دهد. 

موتورهای استاندارد الکتریکی و سرووموتورهای کنترل‌ کننده حرکت تا موتورهای DC و ولتاژ بالا از دسته های گسترده و متنوع موتور زیمنس هستند. پس بی مورد نیست اگر ادعا کنیم که این شرکت برای هر نیاز صنعتی یک موتور مناسب عرضه می کند. برای اطمینان خاطر مشتری از کیفیت و تنوع الکترو موتور زیمنس، باید 150 سال تجربه صنعتی این شرکت را در زمینه تولید موتورهای یاد شده اضافه کنیم.

موتور زیمنس

الکتروموتور چدنی زیمنس

اگر بخواهیم الکتروموتور زیمنس را از نظر جنس بدنه مورد بررسی قرار دهیم، باید به دو نوع چدنی و آلومینیومی اشاره کنیم. به طور کلی الکتروموتورهایی که پوسته (بدنه) چدنی دارند، عملکرد مناسب و دوام فوق العاده ای دارند. در همین قسمت قصد داریم بیشتر راجع به مزایا و البته نکات مهم مربوط به موتورهای siemens با بدنه و فریم چدنی اشاره کنیم. 

GP100 نام خط تولید و مدل موتور زیمنس با بدنه چدنی است. سری یاد شده را نمی توان فقط یک تحول در عرصه الکتروموتورها دانست. بلکه نسل فوق را با توجه به ویژگی های فنی و عملکردی باید یک انقلاب در طراحی موتور الکتریکی بدانیم. 

این خط متمایز از موتورهای SIMOTICS NEMA را می توانیم ترکیبی از 14 دهه تجربه طراحی صنعتی در تولید با تکنولوژی های نوین و حساس بدانیم. با چنین ترکیبی است که توانسته موتورهای چدنی فوق العاده قدرتمندی با ارزش کیفی بالا روانه بازار کند. 

از طرفی دیگر سری SD نیز شامل موتورهایی می شود که بدنه چدنی دارند و برای کار در شرایط سخت صنعتی ایده آل هستند. این الکتروموتورها را می توان پرمصرف ترین موتورهای تولید شده در شرکت siemens دانست.

الکتروموتور بزرگ زیمنس 

مهم‌ترین ویژگی‌های انواع الکتروموتور زیمنس پوسته چدنی 

 • مستحکم و مقاوم با طول عمر بالا: جنس فریم و محفظه یاتاقان در الکتروموتور سری GP100 چدن است. با توجه به ویژگی‌ ها و خواص ذاتی این ماده، طبیعی است که مقاومت بالایی در برابر انواع تنش و ارتعاش در موتور ایجاد شود.

همچنین به دلیل استفاده از چدن، ذاتا مقاومت بالایی در موتور تولیدی siemens در برابر انواع خوردگی در محیط های صنعتی ایجاد شده است. 

 • طراحی قدرتمند و ظریف مکانیکی: اگر کسی مقداری با موتورهای الکتریکی و انواع الکتروموتور زیمنس آشنایی داشته باشد، متوجه می شود که موتورهای سری فوق، چیزی بیشتر از یک الکتروموتور استاندارد NEMA هستند. مهندسان طراح موتورهای سری GP100، عملیات طراحی موتورها را با یک کاغذ سفید آغاز کردند. 

تلفیق تجربه طراحی موتورهای قبلی در ترکیب با نرم‌ افزارهای کامپیوتری و دانش تئوریک siemens باعث تولید یک سری از پرکاربردترین الکتروموتورهای تاریخ صنعت جهان شده است! نتیجه چنین تلاشی در طراحی، موتورهایی با عملکرد قدرتمند، خنک و با انعطاف پذیری بالا برای کار در صنایع مختلف بوده است. 

 • طراحی الکتریکی بهینه و بازدهی بالا: به طور کلی یکی از اهداف مهم مهندسان طراح سری GP100 با فریم و پوسته محافظ چدنی، بازدهی بالای موتور بوده است. یعنی با مصرف انرژی کمتر، کار بیشتری انجام شود و اتلاف انرژی تا آنجا که امکان دارد، کاهش یابد. 

طراحی الکترومغناطیسی پیشرفته و پیچیده مدل ذکرشده بر اساس استانداردهای NEMA MG1 است. طراحی روتور مسی به روش دایکاست یکی از روش‌ های مورد استفاده مهندسان طراح برای کاهش هزینه های عملیاتی و افزایش راندمان در این نسل از موتورهای الکتریکی زیمنس بوده است. 

 • مواد اولیه باکیفیت: انتخاب مواد اولیه باکیفیت از سوی siemens برای موتورهای پرکاربرد نسل GP100 به دلیل تضمین عملکرد قدرتمند، طول عمر و افزایش بازدهی بوده است.
 • انواع الکتروموتور زیمنس 

الکتروموتور آلومینیومی زیمنس

ساخت دقیق و عملکرد مداوم و پیوسته را می توان از ویژگی های الکتروموتور زیمنس بدنه آلومینیومی دانست. موتورهای پوسته آلومینیومی شرکت siemens در یک دسته بندی با نام GP100A قرار می گیرند. در طراحی موتورهای فوق نیز اصول طراحی حرفه ای و مهندسی در تمامی بخش ها اعم از طراحی المان های نرم افزاری با توجه به تجربه چندین ساله شرکت صورت گرفته است. 

بنابراین مانند موتورهای چدنی، انتظار می رود با موتورهایی قدرتمند و با دوام مواجه باشیم. اگر بخواهیم ویژگی های مهم و متمایز سری آلومینیومی را مورد بررسی قرار دهیم، بیان موارد زیر کاملا ضروری و گریزناپذیر است:

 • ارزش و عملکرد فنی قدرتمند: فریم دقیق و ظریف موتورهای GP100A به همراه محفظه یاتاقان و پایه های پیچ دار آلومینیومی دایکاستی توانسته است تا ارزش بالا و عملکرد فنی را به طور همزمان در موتورهای ذکرشده ایجاد کند. 

این همراهی و ارائه همزمان ارزش بالا و کیفیت فنی به مشتری، گامی رو به جلو در طراحی موتورهای الکتریکی است. همانند موتورهای چدنی به دلیل تحلیل دقیق اجزا محدود، قدرت استحکام و مقاومت در برابر تنش این مدل نیز بسیار بالا است. 

همچنین این موتورها وزن کمتری در مقایسه با موتورهای ساخته شده از فولاد نورد دارند. اما استحکام ساختاری بالایی برای کاربردهای مختلف صنعتی ایجاد می کنند. 

 • عملکرد خنک و ساختار سخت موتور: ساختار کیپ و سیل بندی قدرتمند در این مدل از موتورها منجر به استفاده از آن ها در محیط های سخت صنعتی می شود. یعنی در محیط هایی که ذرات غلیظ و غبار متراکم وجود دارد نیز می توان از مدل هایی از سری ذکر شده استفاده کرد. این محصولات وزن سبکی هم دارند که می تواند در مقاومت پایه ها هنگام لرزش و طول عمر کلی موتور تاثیر داشته باشد. 

از طرفی، ساختار موتورهای الکتریکی زیمنس سری GP100A نیز به گونه ای بوده است که دمای موتور در شرایط مختلف در شرایط مجاز خود بماند. بنابراین عملکرد موتورهای فوق خنک خواهد بود. البته خواص ذاتی آلومینیوم نیز نمی توانند در این عملکرد خنک موتور کم تأثیر باشند!

 • بهینه سازی طراحی برای افزایش بازدهی: مشابه با موتورهای چدنی در سری آلومینیومی الکتروموتورهای زیمنس نیز راندمان بالاست. علت این امر را می توان در نوع طراحی جستجو کرد. رعایت استانداردهای NEMA MG1 و مواردی مانند استفاده از روتور مسی دایکاست از عوامل کاهش مصرف انرژی و افزایش بازده در سری GP100A بوده اند.
 • پلاک الکتروموتور زیمنس

کدینگ الکتروموتورهای زیمنس؛ کد IM و کد  سفارش موتور الکتریکی

به طور کلی انواع الکتروموتور زیمنس با استفاده از کدهایی خاص شماره گذاری می شود. این کار به منظور شناسایی دقیق هر موتور در سطح بین المللی انجام شده است. به طور کلی دو نوع کد مفید در شناسایی و خرید الکتروموتور زیمنس وجود دارد. اولین مورد مربوط به نحوه ساخت و نصب  است که به این کد آی ام IM گفته می شود.

کد دوم نیز همان کدی است که مانند اثر انگشت برای شناسایی و خرید الکتروموتور زیمنس استفاده می شود. این روش کدینگ از سوی شرکت به مشتریان هم در خرید الکتروموتور زیمنس کمک شایانی می کند. زیرا تنها با یک کد IM مشخص می شود که او چه موتوری مد نظر دارد. 

کدهای آی ام اطلاعات مفیدی در اختیار مشتری یا اپراتور درباره نصب و استقرار موتور قرار می دهند. کدهای فوق مطابق با استاندارد بین المللی IEC 600 34-7 به موتورها نسبت داده می شوند. کد آی ام اطلاعات زیر را بیان می کند:

 • موقعیت شفت الکترو موتور
 • نوع محافظ یاتاقان
 • بستن ماشین
 • روش نصب موتور
 • ماهیت سر شفت الکترو موتور

همچنین موارد زیر را نمی توان از کد محصول متوجه شد. این موارد باید از طریق کاتالوگ یا سایر فایل های راهنما به اطلاع مشتری برسند:

 • موقعیت جعبه ترمینال
 • نوع یاتاقان
 • شکل سر شفت الکترو موتور
 • موقعیت سوراخ های هواگیری و تهویه
 • نوع انتقال گشتاور و سایر موارد

کد I در این سیستم کدینگ، برای ماشین های یک سر شفت و شیلد یاتاقان مناسب است. مثلا کد IM B3 نشان دهنده مواردی است که در جدول زیر بیان شده اند:

 

3

B

IM


کد تعداد نوع ساخت

موقعیت و جایگاه عملکرد
B افقی


استاندارد نصب بین المللی

 

کد II برای همه ماشین ها مناسب تشخیص داده شده است. مثلا کد IM 1001 نمونه ای از کدهای دوم است که نشان دهنده موارد زیر است:

1

0

0

1

IM

توضیحاتی درباره سر شفت

موقعیت سر شفت

توضیح چفت و بست

نوع ساخت 

استاندارد نصب بین المللی

 

به طور کلی کد I برای توضیح نحوه ساخت به کار می رود. در مواقعی که کد اول برای توضیح نحوه ساخت کافی نباشد، از کد II استفاده می شود. 

متداول ترین کدهای الکتروموتورهای شرکت زیمنس در استاندارد IEC 600 34-7 عبارتند از:


کد I


کد II

تعداد انواع پلاگین یاتاقان


پایه


فلنج


جزئیات


نوع نصب

IM B3

IM 1001

2

با پایه

-

-

نصب بر رو و زیر پایه

IM B5

IM 3001

2

-

با فلنج

فلنج شیلد یاتاقان در سمت درایو، با دسترسی در سمت محفظه

فلنج نصب شده در سمت درای

IM B20

IM 1101

2

با پایه بالا

-

-

نصب بر رو و زیر پایه

-

IM 1205

1

با پایه

یک فلنج سرشفت

-

نصب بر رو و زیر پایه

IM V1

IM 3011

2

-

با فلنج

فلنج شیلد یاتاقان در سمت درایو، با دسترسی در سمت محفظه

فلنج نصب شده در سمت درایو فلنج، زیر سمت درایو 

IM V10

IM 4001

2

-

با فلنج

فلنج مخصوص سمت درایو

فلنج نصب شده در سمت درایو فلنج، زیر سمت درایو

 

 

در جدول زیر تعدادی از کدهای پرمصرف الکتروموتور Siemens آمده است:

کد الکتروموتور 

مشخصات عمومی 

1LE1002-1AB42-2AA4

3 فاز 2.2 کیلووات پایه دار

1LE1002-1BB22-2KA4

3 فاز 4 کیلووات فلنج کوچک

1LE1002-1AB52-2FA4

3 فاز 3 کیلووات فلنج دار

1LE1002-1DB43-4AA4

3 فاز 15 کیلووات پایه دار

1LE1002-1CB23-4FA4

3 فاز 7.5 کیلووات فلنج دار

1LE1002-1AB52-2AA4

3 فاز 3 کیلو وات پایه دار

1LE1502-2AB53-4AA4

3 فاز 30 کیلو وات پایه دار

 

پلاک الکتروموتور زیمنس

تمام الکتروموتورها بر روی بدنه خود یک شاخصه پلاکی دارند که اطلاعات کلی درباره مدل، توان، استانداردهای حفاظتی و ... از آن را می دهد. از طرفی این اطلاعات ممکن است بسیاری اوقات برای عملیاتی مانند محاسبه VFD، تعمیر و تعویض موتور، اتصال موتور و تنظیم ضریب توان یا خرید قطعات جدید برای آن نیاز باشد. بنابراین این اطلاعات و پلاک موتور زیمنس اهمیت زیادی دارند. 

در طول زمان به دلیل کار در محیط های صنعتی و غیرصنعتی ممکن است اطلاعات پلاک در اثر سایش، رطوبت، ضربه، پاشش مواد اسیدی، گرد و غبار غلیظ و... این اطلاعات ممکن است پاک شوند. پس بهتر است آن ها را بعد از خرید یادداشت کنید و یا با ذخیره عکس در جایی مطمئن برای خود داشته باشید. 

در تصویر زیر یک نمونه پلاک الکترو موتور زیمنس مشاهده می شود که برای هر شماره در ذیل تصویر توضیح داده شده است:

مشخصات پلاک موتور زیمنس

 1. نوع موتور، که در پلاک فوق از نوع سنکرون است 
 2. شماره شناسنامه و سریال موتور 
 3. گشتاور استاتیک موتور  M0 بر حسب نیوتون متر 
 4. گشتاور نامی موتور MN  بر حسب نیوتون متر
 5. تخصیص نوع انکودر 
 6. اطلاعات ترمز الکتروموتور شامل نوع، ولتاژ و مصرف
 7. استاندارد ماشین های الکتریکی دوار
 8. اطلاعات مربوط به تولید کننده و آدرس آن
 9. جریان توقف I0 بر حسب آمپر
 10.  جریان نامی IN بر حسب آمپر
 11.  ولتاژ القایی در سرعت نامی UIN بر حسب ولت
 12.  کلاس حرارتی و دمایی
 13.  نسخه موتور
 14.  استانداردها و مشخصات
 15.  کد دو بعدی
 16.  استاندارد و گرید حفاظتی
 17.  وزن موتور m بر حسب کیلوگرم
 18.  سرعت نامی nN بر حسب دور در دقیقه
 19.  حداکثر سرعت nmax بر حسب دور در دقیقه
 20. نوع موتور، کد و شماره سفارش زیمنس SIEMENS

خرید الکتروموتور زیمنس آلمان

خرید دینام زیمنس در سال های اخیر با وجود نمایندگی رسمی الکترو موتور زیمنس برای مشتریان ایرانی بسیار ساده شده است. مشتری با دریافت کاتالوگ و مشخصات موتورهای الکتریکی تولیدی شرکت یادشده می تواند محصول را انتخاب نماید. مشتری با دریافت لیست قیمت الکتروموتور Siemens به راحتی می تواند مدل مورد نظر خود را خریداری کند. 

شناخت دسته بندی های مختلف موتورهای زیمنس می تواند کمک شایانی برای مشتریان در خرید الکتروموتور زیمنس شده باشد. در قسمت زیر به طور کلی محدوده ولتاژ و قدرت برخی دسته بندی های مهم از موتور الکتریکی زیمنس را بیان کرده ایم. اکثر محصولات در دسته های نوشته شده در این قسمت در ایران موجود و قابل خرید هستند. 

 • ولتاژ، تکفاز یا سه فاز بودن موتور زیمنس: موتورهای ولتاژ پایین زیمنس از 0.9 کیلووات تا 5 مگاوات توانایی پوشش طیف وسیعی از نیازهای صنعتی را دارند. مطابقت این موتورها با استانداردهای IEC و NEMA، نشان دهنده کارآمدی و البته بازدهی مناسب آن ها است.  

بنابراین این موتورها کاربردهای گسترده و فراوانی دارند و پراستفاده ترین الکتروموتورهای زیمنس هستند. از موتورها می توان به صورت مستقل و یا در ترکیب با کانورترهای SINAMICS استفاده کرد. تقریبا می توانیم موتورهای IEC از همین دسته را برای هر کاربری صنعتی متناسب با ظرفیت مناسب بدانیم.

انواع الکتروموتور AC

 • موتورهای ساخته شده با استاندارد IEEE 841  و NEMA Premium نیز از جمله موتورهای سه فاز قدرتمند و مطمئنی هستند که می توانند نیاز مشتری را به بهترین شکل پاسخ دهند.
 • موتورهای ولتاژ بالای زیمنس SIMOTICS HV نیز با محدوده توانی 150 کیلووات تا بیش از 100 مگاوات، سرعت 7 تا 15900 دور بر دقیقه، گشتاور تا 2460 کیلو نیوتون متر، سیستم های حفاظتی تا  IP66 و تکنولوژی رنگ مخصوص برای محیط های سخت، گزینه های مناسبی برای کار صنعتی در ابعاد مختلف هستند. 
 • سری SIMOTICS S: با محدوده گشتاور 0.18 تا 1650 نیوتن متر، طیف گسترده ای از کلاس های حفاظتی و حرارتی و رابط های DRIVE-CLiQ از دیگر موتورهای مناسب صنعتی در ابعاد کوچک و بزرگ هستند. 
 • SIMOTICS M: موتورهای القایی آسنکرون که برای استفاده روی مبدل ها طراحی شده اند. نسبت به موتورهای القایی سه فاز معمولی، این نوع از موتورها فشرده تر و محکم تر هستند. همچنین سری فوق به انکودرهای افزایشی برای کنترل سرعت در هنگام عملکرد مجهز است.به طور کلی در ایران بیشترین استفاده از موتور زیمنس در دسته موتورهای SD و GP است که در قسمت های بالاتر راجع به این موتورهای بدنه آلومینیوم و چدنی توضیح دادیم. اکثر مشتریان ایرانی موتور مورد نظر خود را از میان همین محصولات انتخاب می کنند. برای احتیاط، بهتر است خرید از طریق نمایندگی رسمی زیمنس در ایران انجام شود. 

الکتروموتور سه فاز زیمنس

تمام انواع دینام هایی که تا به حال در ایران از شرکت یادشده استفاده شده اند، از نوع سه فاز بوده اند. در واقع تاکنون هیچ دینام تکفازی با برند زیمنس وارد کشور نشده است. در صورت برخورد با چنین موردی دقت لازم را داشته باشید. زیرا بعضی سودجویان با نام و پلاک جعلی، به راحتی بسیاری از مشتریان ایرانی را فریب می دهند و به جای الکتروموتور زیمنس تک فاز، موتورهای چینی کم کیفیت به آن ها قالب می کنند.

اجزای الکتروموتور AC زیمنس 

پس حتما توجه داشته باشید که خرید موتور زیمنس را فقط و فقط از طریق نمایندگی الکترو موتور زیمنس در ایران انجام دهید. زیرا در نمایندگی تمام محصولات واردشده به ایران با بهترین قیمت و گارانتی کیفیت به شما ارائه می شود.

نمایندگی الکتروموتور زیمنس در ایران 

کشور ما حتی با وجود تحریم در سال های اخیر توانسته است محصولات باکیفیت شرکت های بزرگ را به لطف نمایندگی های رسمی این شرکت ها، وارد ایران کند.

در صورتی که انتخاب مشتری، جایی غیر از نمایندگی رسمی باشد، قطعا با محصولی با قیمت بالاتر یا حداقل کیفیت کمتر مواجه می شود. در برخی فروشگاه ها با جعل پلاک، الکتروموتور چینی کم کیفیت با همان قیمت الکتروموتور زیمنس اصلی به مشتری داده می شود. 

همچنین ممکن است الکترو موتور دست دوم و کارکرده نیز به جای محصول اورجینال به مشتری فروخته شود. پس برای جلوگیری از ضرر و زیان احتمالی، خرید موتور زیمنس از نمایندگی ایران بهترین گزینه است. در این صورت می توان از خدمات گارانتی محصولات نیز بهره مند شد. 

نمایندگی رسمی موتور زیمنس در تهران

ماناموتور با سال ها سابقه درخشان در زمینه فروش ابزارآلات و تجهیزات سبک و سنگین صنعتی، امروزه به عنوان نمایندگی رسمی افتخار فروش موتور الکتریکی زیمنس در دفتر تهران دارد. تنوع موتورها به همراه گارانتی اصالت و کیفیت را شاید تنها در فروشگاه مانا موتور به عنوان نمایندگی زیمنس در تهران پیدا کنید. 

راندمان و عمر الکتروموتور خود را چگونه افزایش دهیم؟

طول عمر هر موتور الکتریکی علاوه بر کیفیت فنی و مواد اولیه مرغوب، به عوامل دیگری هم بستگی دارد. نحوه استفاده کاربر از موتور و ساعات کار از عوامل مهمی هستند که در تعیین طول عمر مفید موتور نقش مهمی دارند. 

به منظور افزایش طول عمر مفید موتور، می‌ توان از ابزارهایی مانند سافت استارتر استفاده کرد. در لحظه استارت الکترو موتور زیمنس برای شروع به کار معمولا جریانی چندین برابر جریان نامی هر دینام ایجاد می شود. این جریان در صورت عدم کنترل و راه اندازی موتور به روش معمولی می تواند عاملی مضر و خطرناک برای عمر هر موتور باشد. 

سافت استارتر همانطور که از نام انگلیسی آن پیداست، باعث ایجاد یک استارت نرم در خودرو می شود تا جریان و گشتاور لحظه ای در لحظه راه اندازی نتوانند به موتور آسیب برسانند. این وسیله یکی از عوامل مهم در افزایش طول عمر الکتروموتور است. با خرید الکترو موتور زیمنس و سافت استارتر به صورت همزمان، می توان طول عمر دینام را افزایش داد.

از طرفی دیگر می توان با استفاده از درایوها یا کنترل کننده های دور موتور نیز عملکرد موتور در هنگام کار را در بهترین حالت ممکن قرار داد. اینورتر یا درایو می تواند با کاهش مصرف انرژی و کنترل دور موتور، تاثیر زیادی در کاهش مصرف انرژی و افزایش طول عمر موتور داشته باشد. 

لیست قیمت الکتروموتور زیمنس چک و آلمان

این شرکت در سال های اخیر یک خط تولید بزرگ از محصولات خود را به کشور جمهوری چک منتقل کرده است. الکتروموتور زیمنس چک از نظر کیفی هیچ تفاوتی با موتورهای زیمنس آلمان ندارند. اما در ایران به دلیل مشکلات ناشی از تحریم های اقتصادی کار شرکت های بزرگ اروپایی با ایران، موتورهای آلمانی به ندرت وارد کشور می شوند. 

البته نمی توان وجود الکترو موتور زیمنس آلمانی را در ایران رد کرد. اما انواع دینام آلمانی در ایران معمولا به صورت استوک (دسته دوم) یا همراه با سفارشات سایر دستگاه ها وارد می شوند. یعنی مستقلا به فروش نمی رسند. اما الکتروموتور زیمنس چک با همان کیفیت و قیمت یکسان توسط نمایندگی رسمی الکتروموتور Siemens در تهران عرضه می شوند. 

کاتالوگ و مزیت خرید الکترو موتور زیمنس از مانا موتور

همانطور که گفتیم خرید الکتروموتور با استفاده از کدینگ سفارش از طریق کاتالوگ الکترو موتور زیمنس به راحتی قابل انجام است. یعنی مشتری کد موتور مورد نظر خود را از کاتالوگ استخراج کرده و به فروشنده اعلام می کند. سپس با دریافت لیست قیمت الکتروموتور زیمنس می تواند به راحتی اقدام به خرید کند. 

در فروشگاه مانا موتور با سال ها سابقه درخشان فروش موتور زیمنس و ادوات سبک و سنگین صنعتی، به راحتی می توانید از میان تعداد زیادی مدل موتور، محصول خود را با مشاوره کارشناس فروش انتخاب کنید. یعنی با توجه به نیاز و کاربری صنعتی شما، کارشناس سعی می کند تا بهترین کدها را به شما معرفی کند. زیرا کارشناسان ماناموتور با توجه به تجربه ای که دارند، به راحتی می توانند نیاز شما را با بهترین موتور پاسخ دهند. 

همچنین در این فروشگاه موتور زیمنس با ضمانت کیفیت و کارکرد و البته گارانتی اصالت برند به فروش می رسد. بنابراین مشتری می تواند مطمئن باشد که بهترین موتور زیمنس در ایران را با بهترین قیمت خریداری کرده است. زیرا هیچ مشتری نمی تواند موتورهای زیمنس را با گارانتی کارکرد و اصالت با قیمتی کمتر از نمایندگی رسمی خریداری کند!

مشاهده بیشتر
مشاهده به صورت مشبک لیست Expand

6 آیتم ها

هر صفحه
تنظیم بصورت نزولی
نمایش کالای 1 تا کالای 6 مجموع کل: 6 کالا
مشاهده به صورت مشبک لیست Expand

6 آیتم ها

هر صفحه
تنظیم بصورت نزولی