شرکت هوشمند سازان حرکت

موتور 12 ولت DC

  • ارزان ترین
  • گران ترین
  • کمترین وزن
  • بیشترین وزن
  • بیشترین موجودی
مشاهده به صورت

قبل از خرید الکتروموتور 12 ولت باید بدانید

در فرآیند انتخاب الکتروموتور 12 ولت DC ، ابتدا باید مکانیزم خود را به طور دقیق مشخص کنید، سپس یک سری از ویژگی ها و مشخصات را در نظر بگیرید تا از انتخاب مناسبترین موتور برای خود اطمینان حاصل کنید.

از جمله عوامل کلیدی که در هنگام انتخاب الکتروموتور 12 ولت صنعتی باید در نظر گرفت میتوان به گشتاور، سرعت و جریان اشاره کرد. اگرچه یک موتور DC در این ولتاژ برای بسیاری از کارها ایده آل است، اما باید همه چیز را قبل از انتخاب نهایی بررسی کرد.

انواع الکتروموتور های 12 ولت DC

الکتروموتور دی سی 12 ولت ، انواع مختلفی دارد که متناسب با نیاز خود میتوان یکی از آنان را انتخاب کرد. از انواع موتور dc 12 ولت میتوان به موتورهای براش و براش لس اشاره کرد. همچنین میتوان از نوع موتور DC 12 ولت گیربکسدار برای رسیدن به سرعت و گشتاور مطلوب استفاده کرد.

موتور و دینام های 12 ولت قوی دیسی

الکتروموتور 12 ولت قوی برای پروژه هایی که با منبع تغذیه DC کار میکنند و به گشتاور راه اندازی و گشتاور نامی بالایی احتیاج دارند مناسب هستند و در مقابل این نوع موتورها، نسبت به سایر موتورهای DC از سرعت خیلی کمتری برخوردار هستند.

دینام 12 ولت قوی ، کوچک و ارزان است با این وجود یک موتور قدرتمند است که مجموعه این ویژگی ها آن را در بسیاری از پروژه ها قابل استفاده میکند.

لیست قیمت موتور 12 ولت DC

لیست قیمت دینام 12 ولت DC هر ساعت بروز میشود. در مانا موتور همواره سعی بر این است که لیست قیمت درج شده برای تمامی محصولات از جمله قیمت موتور 12 ولت پرقدرت ، به روز باشد.

علیرغم نوسانات هر روزه نرخ ارز و با توجه به اینکه اکثر اجناس وارداتی هستند، در نتیجه قیمت آنان تحت تاثیر مستقیم این نوسانات قرار دارد، به روز نگه داشتن قیمت محصولات کار دشواری است اما مانا موتور به احترام مشتریان خود و جهت سهولت خرید آنان، هر لحظه نسبت به بروز رسانی قیمت ها اقدام میکند.

بنابراین میتوانید با خیالی آسوده و با به کارگیری فیلترهای تعبیه شده در سایت، محصول مناسب خود را پیدا کرده و با قیمت روز خریداری کنید.

مشاوره فنی و خرید اینترنتی موتور 12 ولت DC

اگر میخواهید یک موتور 12 ولت خریداری کنید اما نمیدانید کدام یک از مدل های آن برای پروژه شما مناسب است، مانا موتور به شما در زمینه انتخاب و خرید دینام 12 ولت کمک میکند.

مشاوره فنی برای خرید موتور 12 ولت DC، مانند هر نوع کالای صنعتی دیگر، می تواند از تحمیل هزینه های خرید محصول و همچنین هزینه های مربوط به سعی و خطاهای اجتناب ناپذیر آن جلوگیری نماید.

مزیت مهم خرید اینترنتی محصولات صنعتی، از جمله موتور 12 ولت DC، آن است که می توانید با مقایسه مشخصات فنی و قیمت برندهای مختلف، بر حسب پروژه مد نظر و امکانات و محدودیت های آن، اقدام به خرید دقیقی داشته باشد.

فروشگاه اینترنتی ماناموتور سعی می کند با عرضه و فروش دینام 12 ولت DC به صورت اینترنتی، با برندهای مختلف چینی، ایرانی، کره ای، تایوانی، اروپایی و ... با تنوع و کیفیت و قیمت مناسب، فضای لذت بخشی را برای صنعتگر ایرانی خلق نماید.

مشاهده بیشتر
مشاهده به صورت مشبک لیست Expand

14 آیتم ها

هر صفحه
تنظیم بصورت نزولی
نمایش کالای 1 تا کالای 14 مجموع کل: 14 کالا
مشاهده به صورت مشبک لیست Expand

14 آیتم ها

هر صفحه
تنظیم بصورت نزولی