محصول مورد نظر با موفقیت به سبد خرید افزوده شد.

( روزهای شنبه تا چهارشنبه از 9 تا 17) 09351182424 - 02188820309
0

شیوه های پرداخت و حمل

روش های پرداخت:

1. پرداخت آنلاین (از طریق درگاه اینترنتی بانک ملت)

همه مشتریان ماناموتور می‌توانند در هنگام ثبت سفارش، از طریق درگاه موجود بانک ملت و از طریق پنل اینترنت بانک شخصی خود (صرفا با همراه داشتن رمز دوم)، هزینه سفارش خود را به صورت آنلاین پرداخت کنند.
پرداخت موفق مبلغ سفارش به منزله ثبت قطعی این پرداخت برای سفارش شما بوده و نیازی به اطلاع دادن آن نیست و سفارش شما به صورت خودکار وارد مراحل آماده سازی و ارسال می شود. همچنین، پرداخت اینترنتی باعث ایجاد اولویت و تسریع در پردازش سفارش کاربران می شود.

2. پرداخت آنلاین (از طریق درگاه زرین پال)

همه مشتریان ماناموتور می‌توانند در هنگام ثبت سفارش، از طریق درگاه زرین پال موجود در سایت و از طریق پنل اینترنت بانک شخصی خود (صرفا با همراه داشتن رمز دوم)، هزینه سفارش خود را به صورت آنلاین پرداخت کنند.
زرین پال یک شرکت واسط پرداخت اینترنتی می باشد که جهت اطمینان بخشی به مشتریان جهت پیگیری واریزی آنها طراحی شده و به صورت واسطه بین فروشگاه های آنلاین و مشتریان عمل می نماید.
پرداخت موفق مبلغ سفارش در این حالت، به منزله ثبت قطعی برای سفارش شما بوده و نیازی به اطلاع دادن آن نیست و سفارش شما به صورت خودکار وارد مراحل آماده سازی و ارسال می شود. همچنین، پرداخت اینترنتی باعث ایجاد اولویت و تسریع در پردازش سفارش کاربران می شود.

3. پرداخت به صورت کارت به کارت بانکی

افرادی که امکان پرداخت اینترنتی از طریق درگاه پرداخت اینترنتی و یا پرداخت نقدی را ندارند می‌توانند وجه سفارش خود را به شماره کارت های قید شده در ذیل کارت به کارت نمایند.
 جهت پرداخت به صورت کارت به کارت می‌توانید از دستگاه های ATM (عابر بانک) و یا کارت به کارت اینترنتی استفاده نمایید. با این حال پرداخت از طریق درگاه پرداخت اینترنتی وب سایت به علت میزان اتوماسیون بالای آن، آسان تر و سریع تر است و پیشنهاد می‌کنیم که از آن روش جهت پرداخت استفاده نمایید.
- شماره ی کارت  6104337935083962 بانک ملت به نام مهدی گنجی
- شماره ی کارت 5022291025512359 بانک پاسارگاد به نام مهدی گنجی

4. واریز به حساب

مشتریان محترم در صورتی که به هیچ یک از روش های الکترونیکی امکان پرداخت وجه برایشان ممکن نشده باشد و یا تمایل به پرداخت حضوری در بانک دارند، می توانند مبلغ خرید را به یکی از حساب های ذیل پرداخت و فیش واریزی را به آدرس به شماره ی 09351182424 تلگرام و یا به شماره 02188309640 فکس و یا به نشانی [email protected] ایمیل نمایند.
- حساب شماره ی 5103461649  نزد بانک ملت - شعبه میدان توحید تهران (کد 67561) به نام مهدی گنجی
(به شماره شبای IR540120020000005103461649)
- حساب شماره ی 11281537 نزد بانک پاسارگاد - شعبه میدان ولیعصر تهران (کد 220) به نام مهدی گنجی
(به شماره شبای IR510570022080011281537101)

5. پرداخت نقدی یا با کارت بانکی در محل تحویل (ویژه تهران، با پیش پرداخت 20 درصد)

سرویس دیگری که برای پرداخت هزینه سفارش هایی که محل تحویل آنها شهر تهران است، در نظر گرفته شده، سرویس پرداخت با کارت بانکی در محل تحویل است.
این کار از طریق دستگاه های کارت خوان سیار (POS)  قابل انجام است. در این صورت مشتری 20 درصد هزینه را به صورت آنلاین پرداخت نموده و الباقی را به پیک/آژانس تحویل می نماید. با وجود این، توصیه می‌شود که کاربران محترم، پرداخت خود را به صورت اینترنتی انجام دهند تا پردازش سفارش آنها سریع تر انجام شود.

*راهنمای پرداخت اینترنتی: کاربران محترم می توانند مبلغ سفارش خود را با استفاده از همه کارت های بانکی عضو شبکه شتاب پرداخت کنند. هنگام پرداخت اینترنتی اطلاعات زیر از شما پرسیده می شود که پس از وارد کردن آنها و تأیید پرداخت، از موفقیت عملیات پرداخت خود مطلع می شوید.

شماره 16 رقمی کارت

این شماره در کارت همه بانک ها، بر روی کارت درج شده است.

رمز خرید اینترنتی یا رمز دوم

برای پرداخت اینترنتی لازم است قبلاْ رمز دوم (رمز خرید اینترنتی) کارت بانکی خود را فعال کرده باشید.
رمز دوم (رمز خرید اینترنتی)، با رمزی که شما هنگام استفاده از دستگاه های خود پرداز وارد می کنید، تفاوت دارد. برای فعال کردن رمز خرید اینترنتی، می توانید به دستگاه خودپرداز بانک صادر کننده کارت خود مراجعه و کارت خود را وارد و بخش عملیات رمز را انتخاب کنید. سپس، در بخش رمز دوم یا رمز اینترنتی، رمز خود را انتخاب کنید.

کد CCV2

این کد یک عدد ۳ یا ۴ رقمی است که پشت یا روی کارت های بانکی درج می شود و به عنوان یک کد امنیتی در پرداخت های اینترنتی کاربرد دارد. این کد معمولا روی کارت بانک های ملت، صادرات، پاسارگاد، سامان، پارسیان و ... به صورت یک عدد 3 رقمی حک شده است یا در برخی کارت ها مانند بانک ملی یک عدد 4 رقمی است.

تاریخ انقضا

تاریخ انقضا هم روی بیشتر کارت های بانکی حک شده است. اگر روی کارت شما تاریخ انقضاء وجود ندارد، می توانید از عدد 12 به جای ماه و از 99 به جای سال انقضای کارت استفاده کنید.

روش های ارسال:

1) پیک موتوری در تهران (ارسال رایگان برای خریدهای بیش از 500 هزار تومان)

سفارش هایی که در روزهای کاری تا ساعت 14 ثبت شوند، در همان روز امکان تحویل دارند. همچنین، سفارش هایی که بعد از ساعت 14 ثبت می‌شوند در اولین ساعات کاری روز بعد تحویل می‌گردند.
هزینه پیک برای تمام نقاط داخل شهر تهران 130.000 ریال محاسبه  و در فاکتور فروش درج می گردد.
سفارش هایی با ارزش بیش از 5.000.000 ریال و در محدوده داخلی شهر تهران، رایگان ارسال می‌شود (حومه تهران و شهرک های صنعتی از این قاعده مستثنی می باشند).
هماهنگی های لازم در مورد تاریخ و زمان تحویل سفارش، قبل از ارسال، از طرف ماناموتور با مشتری (یا تحویل گیرنده سفارش) به صورت تلفنی انجام می شود.

2) ارسال با تیپاکس (ارسال رایگان برای خریدهای بیش از 500 هزار تومان و وزن کمتر از 10 کیلوگرم)

یکی از بهترین گزینه ها جهت شهرستان های بزرگ و متوسط جهت حمل کالای صنعتی شرکت تیپاکس با قدمت پنجاه ساله می باشد. شهرهای شامل را می توانید در نشانی اینترنتی این شرکت به نشانی Tipax.com ببینید. سفارش هایی با ارزش بیش از 5.000.000 ریال و وزن کمتر از 10 کیلوگرم رایگان ارسال می‌شود.
پیشنهاد اول ماناموتور به مشتریان محترم شهرستانی این گزینه می باشد.

3) پست پیشتاز (ارسال رایگان برای خریدهای بیش از 800 هزار تومان و وزن کمتر از 20 کیلوگرم)

زمان تقریبی تحویل سفارش ارسالی از طریق پست پیشتاز بسته به محدوده جغرافیایی و مقصد سفارش بین 24 تا 72 ساعت است. هزینه ارسال با  پست پیشتاز بر عهده خریدار است. هزینه پست پیشتاز با توجه به جمع وزن سفارش نهایی به علاوه مبلغی جهت هزینه های بسته بندی و تحویل به پست در زمان خرید کالا محاسبه و به خریدار نشان داده می شود. سفارش هایی با ارزش بیش از 8.000.000 ریال و وزن کمتر از 20 کیلوگرم، رایگان ارسال می‌شود. این گزینه به مشتریان محترم شهرستان هایی که فاقد شعبه تیپاکس می باشند، پیشنهاد می گردد.

4) پست سفارشی

سفارش هایی که محل تحویل آنها خارج از تهران است، با استفاده از سرویس پست سفارشی نیز ارسال می شوند. زمان تقریبی تحویل سفارش ارسالی از طریق پست سفارشی بین 3 تا 10 روز است. هزینه پست سفارشی با توجه به جمع وزن سفارش نهایی به علاوه مبلغی جهت هزینه های بسته بندی و تحویل به پست در زمان خرید کالا محاسبه و به خریدار نشان داده می شود.
لازم به ذکر است در مناسبت های خاص و روزهای پایانی سال، سفارش های ارسالی از طریق پست، ممکن است به دلیل وجود ترافیک در سرویس ‌‏های پستی با کمی تأخیر به دست مشتریان برسد.
در صورتی که منتظر دریافت سفارش خود از طریق سرویس پست هستید، می توانید مرسوله خود را از طریق سرویس پست ردیابی کنید.

5) ارسال با باربری

جهت رفاه حال مشتریان ارجمند، امکان ارسال وسایل حجیم و سنگین از طریق باربری فراهم شده است.
در صورتی که مشتری، باربری خاصی را در تهران مد نظر دارد، می بایست مشخصات آن را پس از خرید آنلاین در قسمت توضیحات و یا به صورت تلفنی اطلاع دهد. هزینه علی الحساب جهت باربری به صورت ضریب وزنی بار بعلاوه هزینه داخل شهری محاسبه و در زمان خرید آنلاین به مشتری نمایش داده می شود. پس از تحویل به باربری هزینه اضافی ظرف حداکثر 1 یا 2 روز کاری به مشتری عودت داده خواهد شد.

6) تحویل حضوری

این امکان وجود دارد که سفارش مشتریان محترم، پس از انجام مراحل نهایی ثبت سفارش و خرید، در آدرس ذکرشده در سایت به مشتری (یا نماینده وی) تحویل گردد. در این حالت، پس از پردازش و آماده سازی کالا، به مشتری (یا نماینده وی) تلفنی اطلاع داده می شود تا در شرکت حضور یابد و کالا را دریافت نماید.