شرکت هوشمند سازان حرکت

انکودر ELTRA

 • ارزان ترین
 • گران ترین
 • کمترین وزن
 • بیشترین وزن
 • بیشترین موجودی
مشاهده به صورت

انکودر ELTRA چیست؟

به طور کلی، انکودر یکی از تجهیزات الکترونیکی صنعتی است که جریان پالس خروجی را برای ورود به انواع تجهیزات صنعتی الکترونیکی کنترل می‌کند. شرکت ELTRA در 1986 کار تولید انواع مختلفی از انکودر را آغاز کرده است. این شرکت اصالتا ایتالیایی بوده و محصولات باکیفیتی را تولید می‌کند. ماناموتور با عرضه انکودر ELTRA به صورت اینترنتی دسترسی صنعتگران ایرانی به انکودرهای الترا را ساده‌تر کرده است.

مشخصات و انواع انکودر ELTRA

در دنیای تجهیزات صنعتی انواعی مختلفی از انکودر تولید می‌شود و هرکدام از آن‌ها برای کاربردی خاص مناسب هستند. شرکت ELTRA به عنوان یکی از بهترین تولیدکنندگان انکودر در دنیا، انواع مختلفی از انکودر با مشخصات متنوع را تولید می‌کند. به طور مثال انکودر اینکریمنتال الترا (ELTRA INCREMENTAL) می‌تواند تا ده هزار پالس در هر دور ایجاد نماید. انکودر ELTRA در مدل‌های زیادی تولید می‌شود که به شرح زیر هستند

 • انکودر ELTRA ابسولوت
 • انکودر سوکتی
 • انکودر کابلی
 • انکودر هالوشفت

کاربردها و مزایای انکودر ELTRA

صنعتگران در سراسر دنیا الترا را به عنوان یکی از بهترین تولیدکنندگان انکودر می‌شناسند. به همین دلیل زمانی که قرار است یک انکودر با کیفیت خریداری شود، محصولات الترا الویت بیشتری برای خرید دارند. محصولا الترا با کیفیت بی نظیر خود می‌توانند سال‌ها در محیط‌های صنعتی کار کنند. به همین دلیل شرکت الترا موفق شده استانداردهای جهانی زیادی را کسب کند. محصولات الترا همگی از گواهی استاندارد EX، ISO، UL، REACH و استاندارد اروپا برخوردار هستند و صنعتگران می‌توانند با خیال راحت محصولات الترا را خریداری کنند.

کاربرد انکودر ELTRA در صنایع خودروسازی

زمانی که به خط تولید کارخانه‌های تولید خودرو نگاه کنید، ربات‌هایی را می‌بینید که مشغول جوشکاری قسمت‌های مختلف بدنه خودرو هستند. انکودر ELTRA در خط تولید خودروسازان مشهور وظیفه کنترل فعالیت و جوشکاری دقیق بدنه خودروها را دارد.

استفاده در آسانسور

در تمامی آسانسورها از انکودر برای اعلام وضعیت به مدار کنترل آسانسور استفاده می‌شود. در برخی از مواقع مشاهده می‌شود که آسانسور دقیقا هم ارتفاع با طبقه مورد نظر توقف نمی‌کند. خرابی انکودر ممکن است باعث وقوع چنین اتفاقی شود.

دستگاه برش چوب خودکار

در دستگاهایی که برش چوب را به صورت خودکار انجام می‌دهند، می‌توان از انکودر ELTRA استفاده کرد. انکودر در این دستگاه با محاسبه دقیق روی پالس خروجی تیغه دستگاه برش، تشخیص می‌دهد که برش چوب در چه زمانی باید انجام شود.

وظیفه انکودر ELTRA در پر کردن بطری‌ها

در کارخانه‌هایی که دستگاه پرکن دارند، می‌توان از انکودر الترا در دستگاه پرکن باطری استفاده کرد. انکودر الترا با اندازه‌گیری دقیق پالس خروجی می‌تواند بطری‌های مختلف را تا میزان مورد نیاز پر کند.

خرید آسان انواع انکودر الترا از ماناموتور

فروشگاه تجهیزات صنعتی ماناموتور با عرضه انواع انکودر الترا مفتخر است که این محصول ایتالیایی با کیفیت را به آسان‌ترین شکل ممکن به دست صنعتگران ایرانی برساند. برای خرید کافیست به دسته انکودر در سایت مراجعه کرده و محصول مورد نظر خود را با برند الترا سفارش دهید و در کمترین زمان در محل مورد نظر خود تحویل بگیرید.

 

 

مشاهده بیشتر
مشاهده به صورت مشبک لیست Expand

3 آیتم ها

هر صفحه
تنظیم بصورت نزولی
نمایش کالای 1 تا کالای 3 مجموع کل: 3 کالا
 1. ELTRA-EL63G80Z8/24P15X3JR
  انکودر 80 پالس الترا
  ‎9,974,000 تومان
 2. ELTRA-ER40A150S5/28P6X6PR774
  انکودر 150 پالس الترا
  ‎4,905,000 تومان
 3. ELTRA-ER38F2000S5/28P10X3PR5
  انکودر 2000 پالس الترا
  ‎5,723,000 تومان
مشاهده به صورت مشبک لیست Expand

3 آیتم ها

هر صفحه
تنظیم بصورت نزولی