شرکت هوشمند سازان حرکت

BAUMER , بامر

  • ارزان ترین
  • گران ترین
  • کمترین وزن
  • بیشترین وزن
  • بیشترین موجودی
مشاهده به صورت

انکودر بامر baumer در کنار برخی انکودرهای تولیدشده برخی برندهای آمریکایی، بهترین و با کیفیت ترین محصولات در دنیا هستند. شرکت بامر یکی از تولیدگنندگان بین المللی ابزار دقیق صنعتی شامل انکودرها، انواع حسگرها و ابزار اندازه گیری برای پرداز خودکار تصویر است.

این شرکت دارای نمایندگی در 19 کشور در سراسر دنیا است. محصولات شرکت بامر به خصوص انکودرهای تولیدی این شرکت در انواع مختلف، شهرت خود را مدیون دقت و کیفیت فوق العاده ساخت هستند. کیفیت برخی محصولات تولیدی این شرکت حتی به طرز معناداری بالاتر از استانداردهای تعریف شده جهانی برای آن است.

انواع انکودر بامر

انکودرهای تولیدشده شرکت بامر آلمان، انواع مختلفی دارند و برای نیازهای صنعتی گوناگون طراحی شده اند. انکودرهای دوار و زاویه ای این شرکت، به منظور برطرف کردن نیازهای صنعتی در انواع مختلفی ساخته می شوند.  

این محصولات به منظور اندازه گیری و نمایش سرعت و موقعیت چرخش شفت در حال دوران در ماشین آلات، تاسیسات و موتورهای الکتریکی مورد استفاده قرار می گیرند. انواع دارای شفت، بدون شفت، التراسونیک، مغناطیسی، فیبر نوری و القایی بامر برای پاسخگویی به نیازهای صنعتی در محیط های مختلف با سختی محاسبات گوناگون طراحی می شوند.

انکودر صنعتی مطلق بامر

این نوع از سنسورهای شرکت آلمانی از سیستم سنجش نوری یا مغناطیسی برای اندازه گیری استفاده می کنند. طیف محصولات تولیدشده این نوع آنقدر فراوان است که شما می توانید به راحتی رابط سیگنال مربوط به مدل شفت خود را پیدا کنید. طراحی جمع و جور این نوع از انکودرهای شرکت از 28 میلی متر، باعث شده است تا در زمان نصب و فضا صرفه جویی شود.

کوچکترین محصول در این رده، انکودر 28 میلی متری MAGRES EAM280 بامر است که با رابط مغناطیسی یکپارچه قوی، کیفیت و دقت فوق العاده ای در محاسبات از خود به جای می گذارد.

انکودرهای صنعتی مطلق بامر در صنایع بسته بندی، کاغذ و چاپ، فرآوری پلاستیک، فلز و چوب، صنایع پزشکی، ماشین آلات نساجی و... به کار برده می شوند. این مدل از انکودر بامر را می توان گسترده ترین نوع به حساب آورد.

انکودر افزایشی صنعتی بامر

اگر حتی در محیط های سخت صنعتی نیز می خواهید بازخوردهای دقیقی از اطلاعات سرعت و موقعیت انکودر دریافت کنید، انکودر افزایشی بامر گرینه ایده آلی است. این دسته از انکودرهای شرکت، طراحی مدولار و قدرتمندی دارند و از نظر اندازه و حجم، جمع و جور هستند.

در انکودرهای افزایشی، قطر داخلی انکودرها برای قرارگیری انواع شفت از 24 میلی متر تا 85 میلی متر در نظر گرفته شده است. انواع انکودرهای افزایشی بامر با خروجی های سیگنالی متنوع HTL ، TTL و Sin / Cos طراحی شده اند و قابلیت نصب با تمامی روش ها را دارند. از انواع معروف انکودرهای افزایشی بامر می توان به انکودر سینوس کسینوس و انکودر قابل برنامه ریزی اشاره کرد.

انکودرهای بدون یاتاقان بامر

انواع انکودر بامر بدون یاتاقان از جمله ماندگارترین و با دوام ترین محصولات شرکت آلمانی هستند. این انکودرها از نظر اندازه کوچکتر از انواع دیگر هستند و فضای کمتری اشغال می کنند. در ساخت این انکودرها از فناوری سنجش مغناطیسی بدون پوشش استفاده شده است. این انکودر خود در انواع افزایشی و مطلق تولید می شود، عمق نصب کوتاهی دارد و در فضاهای سخت و سنگین صنعتی نیز می توان به خروجی های آن اعتماد کرد.

نمایندگی انکودر بامر در ایران

فروش انکودر بامر در ایران از طریق مراکز معدودی انجام می شود. به غیر از سه نوع بیان شده در متن، سایر انواع انکودر سنکرون و HeavyDuty بامر توسط این مراکز در ایران عرضه مستقیم می شوند. نکته مهمی که در خرید انکودر بامر از این مراکز وجود دارد، اعتبار و شهرت آن ها است. زیرا اصولا انکودرها ابزاری بسیار دقیق و حساس هستند. در صورت خرید این ابزار از مراکزی غیر از نمایندگی های معتبر، احتمال دریافت انکودر بی کیفیت، خراب یا تقلبی به شدت افزایش پیدا می کند.

مشاهده بیشتر
هیچ محصولی مطابق با انتخاب شما وجود ندارد.