شرکت هوشمند سازان حرکت

انکودر هوهنر HOHNER

  • ارزان ترین
  • گران ترین
  • کمترین وزن
  • بیشترین وزن
  • بیشترین موجودی
مشاهده به صورت

آشنایی با انکودرها

انکودرها ابزارهایی برای تبدیل انرژی چرخشی به انرژی الکتریکی و داده هستند که در نظارت و مدیریت صنعتی و سیستم‌های اتوماسیون صنعتی مورد استفاده قرار می‌گیرند. انکودرهای سنتی برای نظارت بر یک جریان مشخص کاربرد داشتند. این در حالی است که انواع جدیدتر انکودرها قابل برنامه‌ریزی هستند. از آنها می‌توان برای استفاده در جریان‌های مختلف استفاده کرد. به دلیل کاربردهای متنوع، انکودرهای قابل برنامه‌ریزی در حقیقت می‌توانند جایگزین چندین انکودر سنتی شوند. انکودر Hohner از جمله انکودرهای پیشرفته قابل برنامه‌ریزی اروپایی است که بالاترین دقت و قابل اتکا ترین کیفیت را ارائه می‌دهد.

مشخصات و مزایای انکودر Hohner

شرکت Hohner Automáticos در سال 1983 در کشور اسپانیا تاسیس شده است. این شرکت یکی از ارائه‌دهندگان سیستم‌ها و ابزارهای مختلف هوشمندسازی و اتوماسیون در سراسر جهان محسوب می‌شود. انکور Hohner یکی از محصولات با کیفیت و بهترین گزینه‌ها در زمینه شناسایی دور در اتوماسیون‌های صنعتی است. این انکودرها اغلب قابلیت برنامه‌ریزی از 1 تا 65000 پالس را ارائه می‌دهند. شرکت Hohner انواع مختلفی از انکودرها را برای مصارف مختلف صنعتی تولید می‌کند. اصلی‌ترین محصولات این شرکت در زمینه انکودرهای افزایشی شامل موارد زیر می‌شود:

  • انکودر افزایشی هالو شفت
  • انکودر افزایشی سالید شفت
  • انکودر افزایشی مینیاتوری
  • انکودر افزایش وظیفه سنگین (Heavy Duty)

همان طور که می‌بینید این شرکت انکودرهای مختلفی برای مصارف گوناگون صنعتی و مهندسی طراحی و تولید می‌کند. هر یک از این انکودرها برای کار کردن تحت شرایط مختلفی طراحی می‌شوند. به این ترتیب کاربران با مصارف مختلف و متفاوت صنعتی می‌توانند از محصولات باکیفیت این شرکت در سیستم‌های خود استفاده کنند.

شرکت Hohner  همچنین انواع مختلفی از انکودرهای ابسولوت تولید و عرضه می‌کند. کاربرانی که نیاز به استفاده از تجهیزات پیشرفته الکترونیکی در زمینه اتوماسیون صنعتی داشته باشند می‌توانند از انواع محصولات این شرکت استفاده کنند. انکودر Hohner از جمله تجهیزات صنعتی پیشرفته است که استفاده از آن باعث می‌شود دستگاه‌های اندازه‌گیری و کنترل کیفیت صنعتی تا حد بسیار زیادی قابل اطمینان باشند. به این ترتیب در صورت بروز هر نوع مشکل یا ناهمخوانی در دستگاه‌های مربوطه، تیم‌های فنی از موضوع مطلع شده و برای بهبود وضعیت اقدام می‌کنند.

از جمله مزایای اصلی استفاده از انکودرهای پیشرفته اروپایی، قابلیت آنها در برنامه‌ریزی مجدد است. این انکودرها به این ترتیب می‌توانند جایگزین چندین انکودر سنتی شوند. این موضوع باعث می‌شود خرید آنها، به خصوص هنگامی که موارد استفاده آنها زیاد باشد، بسیار مقرون به صرفه تمام شود.

خرید انکودر Hohner از ماناموتور

فروشگاه ماناموتور انواع موتور و تجهیزات پیشرفته الکتریکی-صنعتی را به کاربران ایرانی عرضه می‌کند. اگر قصد خرید انکودر Hohner برای مصارف صنعتی خود دارید، با مراجعه به این فروشگاه می‌توانید محصول مورد نظر خود را یافته و خریداری کنید. فروشگاه ماناموتور تامین کننده قطعات و تجهیزات صنعتی مختلف از کشورها و شرکت‌های گوناگون است. این فروشگاه انواع محصولات و تجهیزات صنعتی با کیفیت و قابل اطمینان جهانی را به کاربران ایرانی ارائه می‌دهد.

فروشگاه ماناموتور با عرضه انواع انکودر اروپایی از جمله محصولات شرکت Hohner به شرکت‌ها و کارخانه‌های ایرانی در زمینه تجهیزات اتوماسیون پیشرفته کمک می‌کند. در صورتی که قصد دارید برای پروژه صنعتی خود تجهیزات مناسب تامین کنید، حتما برای بررسی مشخصات و ویژگی‌های فنی محصولات هم که شده به فروشگاه ماناموتور مراجعه کنید تا گزینه مناسب خود را پیدا کنید.

مشاهده بیشتر
هیچ محصولی مطابق با انتخاب شما وجود ندارد.