شرکت هوشمند سازان حرکت

گیربکس شاکرین

  • ارزان ترین
  • گران ترین
  • کمترین وزن
  • بیشترین وزن
  • بیشترین موجودی
مشاهده به صورت

شرکت شاکرین گیربکس اصفهان همان طور که از نام آن پیداست یک شرکت ایرانی تولید کننده انواع گیربکس های صنعتی از جمله گیربکس حلزونی، گیربکس خورشیدی و گیربکس هلیکال است. این شرکت در دهه 50 شمسی (سال 1354) در اصفهان تاسیس شده و هم اکنون با بیش از 40 سال سابقه در بازار گیربکس صنعتی ایران جزو برندهای پرفروش و شناخته شده است.

شاکرین گیربکس در آغاز، فعالیت خود را در زمینی با مساحت 200 متر مربع و با میزان تولید 700 دستگاه گیربکس در هر روز شروع کرد، اما با گذشت مدتی با توجه به کیفیت و قیمت مناسب این محصولات و استقبال بازار، میزان تولید به 1200 دستگاه افزایش یافت.

در صورت نیاز، این شرکت تولید گیربکس های خاص را نیز بنا بر سفارش مشتری انجام میدهد. گیربکس هایی نظیر دنده تخت و دنده جناغی. شرکت شاکرین گیربکس سپاهان توجه ویژه ای به کیفیت محصولات تولیدی خود دارد، به همین منظور به عنوان نخستین کارخانه تولید کننده گیربکس در ایران موفق به کسب گواهی تضمین کیفیت ISO9001 گردیده است.

محولات شاکرین سپاهان دارای مزایای بسیاری هستند که همین امر باعث فروش زیاد آن در بازار در رقابت با سایر برندهای داخلی و خارجی شده است. به عنوان مثال گیربکس های شاکرین به علت استفاده از مواد اولیه با کیفیت و روانکاری عالی، از راندمان بالایی برخوردار هستند، در نتیجه با استفاده از این گیربکس ها کمترین اتلاف در انرژی رخ میدهد. همچنین این گیربکس ها در مقایسه با محصولات همرده خود از برندهای دیگر دارای ابعاد کوچک تری هستند که همین موضوع باعث راحتی در نصب و استفاده از آن ها میشود.

محصولات تولیدی این شرکت در صنایع مختلفی مورد استفاده قرار میگیرد از جمله صنایع پتروشیمی، سلولزی، مس، سیمان، آهن، فولاد و ... . جهت کسب اطلاعات بیشتر میتوانید به وبسایت گیربکس شاکرین مراجعه کنید.

نمایندگی شاکرین گیربکس

شرکت مانا موتور نمایندگی شاکرین گیربکس سپاهان با تکیه بر دانش فنی متخصصان خود و تجربه 8 ساله در زمینه مشاوره و فروش انواع الکتروموتور، ارائه دهنده انواع محصولات برند شاکرین گیربکس در ایران است و شما میتوانید در سایت مانا موتور هر آنچه در مورد محصولات این برند شامل انواع کاتالوگ ، مشخصات فنی و لیست قیمت را مشاهده کنید، مشخصات فنی محصولات مختلف را باهم مقایسه کرده و کالای مناسب خود را خریداری کنید.

 

 

مشاهده بیشتر
مشاهده به صورت مشبک لیست Expand

165 آیتم

صفحه
هر صفحه
تنظیم بصورت نزولی
نمایش کالای 1 تا کالای 24 مجموع کل: 165 کالا
مشاهده به صورت مشبک لیست Expand

165 آیتم

صفحه
هر صفحه
تنظیم بصورت نزولی