شرکت هوشمند سازان حرکت

پمپ آب پنتاکس یک اسب

  • ارزان ترین
  • گران ترین
  • کمترین وزن
  • بیشترین وزن
  • بیشترین موجودی
مشاهده به صورت

راهنمای خرید پمپ آب پنتاکس یک اسب

پمپ پنتاکس های یک اسب از جمله مطرح ترین پمپ های موجود در بازار است که پمپ های تولیدی این برند توانسته اند با تکیه بر تکنولوژی پیشرفته و طراحی ویژه خود، جایگاه مناسبی در بازارهای جهانی از آن خود کنند. این محصولات در انواعی چون پمپ آب پنتاکس بشقابی، پمپ شناور پنتاکس، پمپ آب جتی پنتاکس و خودمکش و... تولید میشوند.

پمپ آب پنتاکس

انواع پمپ پنتاکس یک اسب

پمپ آب پنتاکس یک اسب خانگی مانند مدل های CM100/00-IR و CM100/01-IR دارای مشخصاتی چون  پروانه ی برنجی و شفت استیل میباشند و همچنین بشقابی شکل بودن کلگی پمپ و صدای کم هنگام کار موجب شده که در بسیاری از منازل بتوان از این محصولات استفاده نمود. این پمپ ها دارای حداکثر هد 33 متر و دبی 6.3 متر مکعب بر ساعت می باشند.

پمپ آب بشقابی پنتاکس

همچنین دیگر نوع پمپ آب پنتاکس یک اسب مدل CAM100/00-IR میباشد که نوعی پمپ جتی بوده و علاوه بر پمپ کردن سیال، توانایی مکش را نیز دارد. ولتاژ کاری این محصول 220 ولت تکفاز، حداکثر دبی پمپ  3.6 متر مکعب بر ساعت و حداکثر هد پمپ 47 متر میباشد.

پمپ آب جتی پنتاکس

پمپ شناور استیل پنتاکس PENTAX-5PES3/4 دیگر نوع پمپ پنتاکس یک اسب میباشد که نوعی پمپ شناور بوده که در آب غوطه ور شده و سپس آب را به به سمت بالا پمپ میکند. این محصول 220 ولت تکفاز بوده و همچنین دارای هد 45 متر میباشد. پمپ های شناور برای انتقال آب از اعماق چاه های عمیق کاربرد دارد.

پمپ شناور پنتاکس

پمپ خطی 1 اسب پنتاکس مدل PIL40-200/07-IR از جمله ابزار های انتقال سیال میباشد که برای گردش آب گرم یا سرد برای سیستم های گرمایشی و سرمایشی کاربرد دارد. این محصول سه فاز بوده و و دبی و هد آن به ترتیب 14 مترمکعب بر ساعت و 11 متر میباشد.

پمپ خطی پنتاکس

مقایسه و قیمت پمپ آب پنتاکس 1 اسب

پمپ آب پنتاکس 1 اسب در دو نوع ایتالیایی و ایرانی وجود دارد اما به دلیل وجود تحریم ها اصل ایتالیا این محصول بسیار کمیاب شده اما پمپ یک اسب پنتاکس ایرانی مونتاژ داخل بوده و قطعات وارداتی و اصل پنتاکس می باشند و همچنین از کیفیت بسیار مناسبی برخوردارند.

خرید و قیمت پمپ آب جتی پنتاکس 1 اسب

انواع پمپ 1 اسب پنتاکس به علت کیفیت بالای تولید و همچنین قیمت مناسب دارای مشتریان بسیار زیادی میباشد. اما در هنگام خرید حتما باید اصل بودن پمپ خریداری شده دقت کنیم، چرا که تشخیص پمپ پنتاکس تقلبی از اصل کار دشواری است. اما خرید از نمایندگی این مزیت را دارد که محصول با تضمین بهترین قیمت و کیفیت تهیه میشود. در این میان شما میتوانید با ارتباط گرفتن با کارشناسان فنی مانا موتور، پمپ 1 اسب پنتاکس مورد نظر خود را از جهت تفاوت دبی، هد و توان انتخاب کنید. همچنین در برخی پمپ ها مانند پمپ های شناور که در چاه های آب مورد استفاده قرار میگیرند، باید قطر دهانه نیز محاسبه شود.

 

 

مشاهده بیشتر
مشاهده به صورت مشبک لیست Expand

22 آیتم ها

هر صفحه
تنظیم بصورت نزولی
نمایش کالای 1 تا کالای 22 مجموع کل: 22 کالا
مشاهده به صورت مشبک لیست Expand

22 آیتم ها

هر صفحه
تنظیم بصورت نزولی