شرکت هوشمند سازان حرکت
۰۹۳۵۱۱۸۲۴۲۴ - ۸۸۸۲۰۳۰۹ - ۵۸۶۹۳۰۰۰

پمپ آب پنتاکس

 • ارزان ترین
 • گران ترین
 • کمترین وزن
 • بیشترین وزن
 • بیشترین موجودی
مشاهده به صورت

تشخیص پمپ آب پنتاکس اصل از تقلبی (حتماً بخوانید)

 

 برای تشخیص پمپ آب پنتاکس اصل بهترین راه خرید از نمایندگی آن است ،لازم به ذکر است شماره سریال محصول، مدل و لیبل محصول، رسید پستی کارخانه، کشور سازنده، شکل ظاهری، بسته بندی پمپ پنتاکس، پلاک پمپ از جمله مواردی است که برای تشخیص پمپ پنتاکس اصل باید توجه کرد.

پمپ پنتاکس از جمله بهترین پمپ ها بوده و دارای تنوع بسیار زیادی می باشد. به همین دلیل، همین عامل باعث شده بسیاری از سودجویان شروع به فروش پمپ پنتاکس تقلبی در بازار کنند، به این صورت که یک پمپ چینی کاملا مشابه پمپ پنتاکس با پلاک تقلبی پمپ پنتاکس تولید میکنند به همین دلیل بهترین راه تشخیص اصل بودن پمپ پنتاکس این است که فقط از نمایندگی رسمی آن خریداری کنید.

 

نمونه پلاک تقلبی پمپ پنتاکس

پلاک تقلبی پمپ پنتاکس

 

نمونه بسته بندی پمپ پنتاکس اصل 

بسته بندی پمپ پنتاکس

پمپ آب پنتاکس چیست؟

پمپ آب pentax یکی از با کیفیت ترین انواع پمپ های ایتالیایی در ایران است. این برند ایتالیایی توانسته است تا با تکیه بر تکنولوژی پیشرفته و طراحی ویژه خود، جایگاه مناسبی در بازارهای جهانی از آن خود کند. همچنین از طرفی دیگر سیاست های این شرکت برای جذب و جلب رضایت مشتریان، باعث شده است تا کیفیت بالایی از پمپ ها ارائه شود.

 به شکلی که در صورت استفاده اصولی، چنین پمپ هایی تا سال های سال بدون هیچ مشکلی می توانند مورد استفاده قرار گیرند. البته طول عمر پمپ و صحت عملکرد آن در درازمدت بیشتر به سرویس و استفاده درست از آن بستگی دارد.

پنتاکس با چنین رویکردی توانسته است تا در بیش از 120 کشور جهان حضور فعال داشته باشد. همچنین محصولات برند یادشده از حیث کیفیت، در تمامی این کشورها بدون تردید، در بالاترین رتبه ها در میان تولیدکنندگان پمپ قرار دارند. تنوع انواع پمپ پنتاکس نیز به شکلی است که می تواند هر نوع نیاز صنعتی و خانگی بزرگ و کوچک را پوشش دهد.

بیش از 190 دسته از محصولات مختلف مانند پمپ آب با ویژگی های متفاوت و ظرفیت های گوناگون در این شرکت تولید می شود. طبیعی است که انتخاب محصول مورد نظر از میان این تعداد با ویژگی های فنی متفاوت، سخت باشد. بنابراین بهتر است انواع پمپ های پنتاکس، از طریق نمایندگی ها و فروشندگان رسمی این برند انتخاب شوند.

در چنین مراکزی، مشاوره کامل به شما در خصوص انتخاب پمپ مورد نیاز داده می شود. مشاورین و کارشناسان فنی مراکز نمایندگی پنتاکس، انتخاب پمپ را بر اساس عواملی چون ظرفیت و توان پمپ، هد پمپ و متغیرهای فنی مورد نیاز شما در مراکز صنعتی یا خانگی انجام می دهند. به همین دلیل است که بهترین نوع از پمپ آب pentax توسط این افراد برای نیازهای شما انتخاب می شود.

پمپ آب پنتاکس

قیمت انواع پمپ آب خانگی ایتالیایی پنتاکس - پرفروش ترین های پنتاکس

 

قیمت پمپ های آب خانگی ایتالیایی برند محبوب و با کیفیت پنتاکس براساس توان، ولتاژکاری، قطر ورودی و خروجی پمپ، رنج هد پمپ، جنس و تعداد پروانه ها و …. تعیین می شود

پمپ آب پنتاکس نیم اسب

نمونه پرفروش پمپ آب پنتاکس نیم اسب در بازار، پمپ آب محیطی یا سانترفیوژ  PM45 است که این سری دارای هد بالا و صدای کم می باشد و معمولا جهت پمپاژ آب تمیز و سیالت غیر خورنده استفاده می شود و ارتفاع ماکزیمم 35 متر با کد PENTAX-PM45-IR در فروشگاه اینترنتی ماناموتور عرضه می شود، برای مشاهده قیمت به روز و مشخصات فنی پنتاکس پی ام 45 کافیست کد محصول را در سرچ ماناموتور وارد کنید. 

پلاک پمپ آب پنتاکس نیم اسبپمپ آب پنتاکس نیم اسب

پمپ آب پنتاکس یک اسب

نمونه پرکاربرد پمپ آب پنتاکس یک اسب کم صدا، کم مصرف با تعمیرات و نگهداری آسان پمپ آب بشقابی برنجی 220 ولت تک فاز با ارتفاع ماکزیمم 33 متر و کد PENTAX-CM100/00-IR  است. کاربرد آن بیشتر در مصارف خانگی و صنعتی، سیستم های تهویه مطبوع، افزایش فشار آب، مصارف کشاورزی، مصارف باغبانی می باشد.

پلاک پمپ آب پنتاکس یک اسبپمپ آب پنتاکس یک اسب

برای مشاهده قیمت به روز و مشخصات فنی پمپ پنتاکس یک اسب کافیست کد محصول را در سرچ ماناموتور وارد کنید

 

پمپ آب پنتاکس دو اسب

نمونه پر کاربرد پمپ آب 2 اسب برند با کیفیت پنتاکس در صنعت پمپ پنتاکس (PENTAX) مدل  CB210/01  با صدای کم، بازدهی و دبی بالا و از نوع پمپ سانتریفیوژ دو پروانه ای برنجی، 220 ولت تک فاز با ارتفاع ماکزیمم 58 متر و کد  PENTAX-CB210/01-IR ساخت ایتالیا می باشد ، برای مشاهده قیمت به روز و مشخصات فنی پنتاکس سی بی 210 کافیست کد محصول را در سرچ ماناموتور وارد کنید

پمپ آب پنتاکس دو اسب

پمپ آب پنتاکس چینی است یا ایتالیایی یا ایرانی؟

پمپ آب پنتاکس چینی

پمپ پنتاکس یکی از برندهای معروف و با کیفیت ایتالیایی در تولید کننده پمپ آب می باشد و بهیچ وجه تولید کشور چین نمی باشد. اما متاسفانه برخی از افراد سود جو پمپ‌های تقلبی مشابه با شکل ظاهری این برند و با قیمتی ارزان تر در بازار عرضه می کنند که به پمپ‌های طرح پنتاکس یا پمپ‌های پنتاکس چینی معروف شده اند.

پمپ آب نیم اسب فاراد QB60  نمونه پمپ‌های طرح پنتاکس یا پمپ‌های پنتاکس چینی میباشد و از نظر نوع پروانه، فیبر، فنر، بلبرینگ و دیگر اجزا کیفیت پایین تری را شامل می باشد و متاسفانه به نام پنتاکس چینی فروخته می شود.

پمپ آب پنتاکس چینی

پمپ آب پنتاکس ایتالیایی

دسته های الکترو پمپ پنتاکس ایتالیایی به حدی فراوان و متنوع است که در قالب یک نوشتار، توان پرداخت به تمامی آن ها وجود ندارد. مدلهای زیر از سایر دسته های مهم پمپ های تولیدی پنتاکس هستند که اکثرا کاربردهای صنعتی و مسکونی دارند:

  LMG، LRS، LRX، LRD، MSV، SV، SL، SLX، LMS، LMX، LMD، MD، MP، CAM، INOX MSH 

همچنین سری پمپ های ULTRA یا همان پمپ های سانتریفیوژ چند مرحله ای نیز در انواع افقی و عمودی، گسترده ترین سطح کاربرد را در میان تمامی انواع پمپ های پنتاکس دارند. سری اولترا پمپ های پنتاکس در هر 4 دسته کاربردی بیان شده از نظر نیاز کاربرد دارند

اگر بخواهیم انواع پمپ آب Pentax ایتالیا را بر اساس کاربرد تقسیم بندی کنیم، می توانیم دسته های زیر را معرفی کنیم:

پمپ آب پنتاکس ایتالیایی

 • پمپ آب کشاورزی
 • پمپ آب خانگی
 • پمپ آب صنعتی
 • پمپ های آب مخصوص مناطق مسکونی

هرکدام از پمپ های طراحی شده پنتاکس می تواند یک یا چند کاربرد از موارد یادشده بالا را داشته باشد. برخی موارد نیز وجود دارند که منحصرا برای یکی از زمینه ها و موارد بیان شده کاربرد دارند. همچنین جنس بدنه پمپ، پره ها و... ممکن است بر اساس محیط کاری پمپ و عوامل دیگر از بقیه متفاوت باشد.

دسته کاربردی که اکثر محصولات این برند ایتالیایی برای آن تولید می شوند، دسته پمپ های آب صنعتی است. پس از این دسته نیز به ترتیب فراوانی، پمپ های مسکونی، خانگی و کشاورزی بیشترین تعداد محصول تولید شده را دارند.

پمپ آب پنتاکس ایرانی

پس از آن که از سوی دولت، واردات محصولاتی با تولید متناظر داخلی ممنوع شد، شرکت وارد کننده پمپ های پنتاکس ایتالیا مجبور گردید که پمپ پنتاکس ایتالیایی را یصورت دمونتاژ وارد ایران کند و مونتاژ آن را در ایران انجام دهد تا این محصول به عنوان یک محصول تولید داخل شناسایی و اجازه عرضه داشته باشد. لذا اقدام به اخذ برند PENTAX-IR از شرکت پنتاکس ایتالیا برای عرضه این محصول نمود.

پمپ شناور پنتاکس

پمپ شناور پنتاکس از پمپ های پرکاربرد معروف در بازار است که در دو سری 5PES و 4S  ارائه میشود. پمپ شناور Pentax 4S ایتالیا با کیفیت ترین و پمپ شناور در بازار با کاربرد کشیدن آب چاه، کشاورزی و صنعت می باشد. این پمپ چند مرحله ای سانتریفیوژی دارای یک سوپاپ در قسمت خروجی می باشد و مناسب چاه های 4 اینچی است .سری پمپ شناور 5PES جهت پمپاژ آب تمیز برای چاه های عمیق استفاده می شود.

پمپ شناور پنتاکس

پمپ لجن کش پنتاکس

از محبوب ترین پمپ ها برای انتقال آب با گرانروی پاییین در حوزه صنعت میباشد و لازم به ذکر است که در صنعت و یا تصفیه فاضلاب لجن هایی به شکل سیال تولید می شود که انتقال آن بدون استفاده از پمپ امکان پذیر نیست در نتیجه از پمپ لجن کش یا غلیظ کش استفاده میکنند. پمپ کف کش ساختاری مانند لجن کش دارد  به صورتی که در هر دو آنها برای انتقال سیال از نیروی گریز از مرکز استفاده می شود و تفاوتی وجود دارد این است که برای سیالات با گرانروی بالا مناسب می باشد و دائم کار هستند و در برابر مواد شیمیایی مقاومت بالایی دارند

نمونه پرکاربرد پمپ لجن کش، پمپ PENTAX-DX80G 1.5 اسب 220 ولت پنتاکس با حداکثر هد 7.4 متر و دبی 12 متر مکعب بر ساعت، ساخت ایتالیا می باشد 

پمپ لجن کش پنتاکس

برای مشاهده قیمت به روز و مشخصات فنی پمپ لجن کش پنتاکس کافیست کد محصول را در سرچ ماناموتور وارد کنید

پمپ کف کش پنتاکس

پمپ کف کش دستگاه صنعتی و نیمه صنعتی می باشد که سیالات با گرانروی مختلف مثل آب و لجن را به نقاط مختلف انتقال میدهد ایجاد خلا و مکندگی برای سیال که باعث بالا رفتن آن از یک سیستم لوله کشی میشود از وظایف اصلی آن است و در برابر خوردگی شیمیایی، جهت تخلیه مخازن و منبع ها استفاده می شود

نمونه پر فروش پمپ کف کش، پمپ PENTAX-DP40G 220 ولت تک فاز با هد پمپ6.1 متر، سایز 1 اینچ و دبی 4.8 متر مکعب بر ساعت ساخت ایتالیا میباشد 

پمپ کف کش پنتاکس

برای مشاهده قیمت به روز و مشخصات فنی پمپ کف کش پنتاکس کافیست کد محصول را در سرچ ماناموتور وارد کنید

پمپ استخری پنتاکس

پمپ استخری پنتاکس سری cs با کد فنی PENTAX-CST200/2-IR  380 ولت سه فاز 2 اینچ با حداکثر هد 13.8 متر و دبی 54 متر مکعب بر ساعت از سری پمپ های پنتاکس ایتالیا می باشد و توانایی جابجایی آب با دبی بالا و هد کم را دارد. و قابل استفاده در سیستم های کشاورزی و تصفیه استخر می باشند. 

پمپ استخری پنتاکس

برای مشاهده قیمت به روز و مشخصات فنی پمپ استخری پنتاکس کافیست کد محصول را در سرچ ماناموتور وارد کنید

انواع پمپ آب پنتاکس

انواع پمپ آب پنتاکس در مصارف ساختمانی و صنعتی و کشاورزی که در ایران تولید می شوند عبارتند از:

مدل CAX

پمپ های سانتریفیوژ سی ای ایکس با توجه به استانداردهای EN733 ساخته می شوند. این پمپ ها به شکل گسترده در سیستم های تامین آب، فشرده سازی و آتش نشانی استفاده می شوند. این پمپ معمولا با کیت کانتر فلنج به فروش می رسد. جنس بدنه و پره های تمامی انواع پمپ های CAX از فولاد ضد زنگ AISI 316 است.

آب بندی پمپ های این سری با استفاده از مواد سرامیک، گرافیت و لاستیک نیتریل انجام شده است. فشار عملیاتی این نوع از پمپ های پنتاکس نیز تا حداکثر 10 بار است. همچنین موتور پمپ یادشده با استاندارد کلاس IE3 در دسترس خواهد بود. سری فوق در دو دسته 50 هرتز و 60 هرتز و در ده ها مدل مختلف تولید می شود. از نظر کاربردی نیز این محصول بیشتر در کاربری های صنعتی و کشاورزی مورد استفاده قرار می گیرد.

از نظر استاندارد ساخت و کاربرد، پمپ های CAX دسته کوچکتری از پمپ های CA هستند. تفاوت عمده این دو نوع در جنس بدنه پمپ و جنس پره ها است.  بدنه در سری CA از چدن است و پره های پمپ نیز می توانند چدن، برنز یا فولاد ضد زنگ باشند.

مدل CS

دسته بعدی از الکترو پمپ پنتاکس ایتالیایی، پمپ های سانتریفیوژ تک پره CS هستند. اسلایدینگ متوسط و حجم انتقال بالا با استفاده از دهانه های 2، 3 یا 4 اینچی از ویژگی های فنی این نوع از پمپ های پنتاکس است. کاربری اصلی سری فوق، بیشتر در مکان هایی است که نیاز به حجم بالای انتقال در مقاطع بزرگتر است. از نظر تقسیم در دسته بندی های کاربردی نیز، پمپ های CS در دسته های کشاورزی و خانگی قرار می گیرند.

بدنه پمپ و براکت موتور در این سری، از جنس چدن است. اما پره های پمپ می تواند علاوه بر چدن، از جنس برنج نیز باشد. نشت گیری مکانیکی این محصول با استفاده از سرامیک و گرافیت انجام می شود. شفت موتور در سری یادشده، از فولاد ضد زنگ AISI-304 یا AISI-416 ساخته می شود. فشار عملیاتی پمپ نیز ماکزیمم 6 بار است. موتور این سری از پمپ ها از نوع دو قطب القایی با کلاس عایق بندی F و استاندارد حفاظتی IP44 است.

مدل CM

پمپ سانتریفیوژ افقی مونوبلاک با استاندارد EN-733 تولید می شود. این سری از محصولات معمولا در منابع آب، فشرده سازی، آتش نشانی، خنک کننده، گرمایش و آبیاری کاربرد دارند. CM از نظر کاربردی در دسته پمپ های صنعتی و کشاورزی قرار می گیرد. بدنه، صفحه نشت گیری و پروانه های این سری چدنی هستند. البته در برخی پمپ های سری ذکرشده، پره می تواند برنزی یا از جنس فولاد ضد زنگ باشد.

عایق بندی مکانیکی پمپ آب پنتاکس سری CM با استفاده از گرافیت، سرامیک یا لاستیک نیتریل انجام می شود. شفت نیز از جنس فولاد ضد زنگ AISI-304 ساخته می شود. ماکزیمم فشار عملیاتی در این دسته 10 بار است.

موتور سری فوق با سطح حفاظتی IP55 و عایق بندی کلاس F از نوع دو قطبی القایی است. CMG نیز سری دیگری از پمپ های پنتاکس است که در واقع زیرمجموعه ای از سری CM است و تفاوت های جزئی از نظر کوپلینگ با موتورها دارد.

مدل CR

سری بعدی از پمپ های پنتاکس نیز از انواع سانتریفیوژی هستند و برای کاربری های کوچک و متوسط کشاورزی ساخته شده اند. زیرا قدرت انتقال با توجه به مقطع در این سری از پمپ ها متوسط است. پره باز این پمپ اجازه عبور ذرات جامد با قطر مشخصی را می دهد. این مقدار حداکثر Ø 10 میلی متر است.

مشابه با مدل های قبلی، بدنه پمپ و براکت موتور از این سری از جنس چدن هستند. اما پره نوریل یا برنجی خواهد بود. نشت گیری مکانیکی در پمپ با استفاده از سرامیک و گرافیت انجام می شود. شفت در تمامی مدل های سری CR از جنس فولاد ضد زنگ AISI 416 خواهد بود. حداکثر فشار عملیاتی در این دستگاه نیز 6 بار خواهد بود.

پمپ پنتاکس مدل CR

مدل CH

سری سی اچ از پمپ های Pentax ایتالیا نیز از نوع سانتریفیوژ هستند. این پمپ ها در واقع یک هد متوسط با یک حجم انتقال متوسط دارند. یعنی برای کاربری هایی مانند آبیاری پاششی انتخابی ایده آل هستند. به طور کلی در جاهایی که تغییر فشار خفیف با تغییر حجم داریم، از سری CH می توان به عنوان بهترین انتخاب برای جریان آرام استفاده کرد.

بدنه و براکت موتور سری یاد شده از پمپ های آبی پنتاکس از جنس چدن است. پره های پمپ نیز می توانند برنجی یا چدنی باشند. شفت محصول به وسیله فولاد ضد زنگ AISI-304 ساخته شده است. ماکزیمم فشار عملیاتی دستگاه نیز 6 بار خواهد بود.

پمپ پنتاکس مدل CH

مدل L

به طور کلی سری L از پمپ های پنتاکس مربوط به مصارف شناور در آب و انتقال آب به هدهای بالاتر است. این پمپ ها از نوع گریز از مرکز بوده و در ابعاد مختلف بر اساس دهنه چاه موجود می باشند. مثلا پمپ L6 یک پمپ چند مرحله ای گریز از مرکز غرقابی است که برای دهنه چاه به قطر 6 اینچ طراحی شده است. فلنج سری فوق از پمپ های آب پنتاکس برای اتصال به موتورها مطابق استانداردهای NEMA طراحی شده است.

از انواع پمپ پنتاکس سری L در کشاورزی و مصارف خانگی استفاده می شود. البته در فعالیت های عمرانی نیز، سری فوق یکی از پمپ های پرکاربرد است. در سری L6، پره ها و دیفیوزر از جنس پلی کربنات لگزان و شفت از فولاد ضد زنگ AISI 420 ساخته می شود. موتور این محصول در سطح محافظتی IP68 و کلاس عایقی F ساخته شده است.

خرید پمپ آب پنتاکس

همانطور که گفتیم، محصولات این شرکت در ده ها دسته تولید می شوند. هر دسته بنا به انعطاف و کاربرد در نیازهای صنعتی و خانگی و... ممکن است دارای چندین مدل محصول باشد. در این قسمت از مطلب برخی از دسته های شناخته شده پمپ پنتاکس برای انتقال آب را معرفی می شود.

لیست قیمت، مشخصات فنی و جدول پمپ پنتاکس 

در این قسمت به کامل ترین لیست قیمت به روز و مشخصات فنی دقیق الکتروپمپ پنتاکس ایتالیایی و ایرانی اصل برای شما مشتریان عزیز ماناموتور میپردازیم. لازم به ذکر است پمپ پنتاکس ایتالیایی و ایرانی دارای تنوع بسیار زیادی می باشند و ممکن است تشخیص این مدل ها برای شما مشتریان عزیز مشکل باشد، لذا با تماس به بخش فنی ماناموتور از بهترین انتخاب و به صرفه ترین قیمت برخوردار شوید. دقت نمایید که ممکن است با توجه به نوسانات ارزی قیمت الکتروپمپ پنتاکس ذکر شده تغییر کرده باشد، لذا جهت اطلاع از قیمت پمپ آب پنتاکس با بخش فروش ماناموتور تماس حاصل فرمایید

نمایندگی رسمی پمپ پنتاکس در تهران و کرج

فروشگاه اینترنتی مانا موتور نماینده رسمی فروش تمام محصولات پمپ پنتاکس اصل از جمله  

انواع پمپ آب خانگی و مصارف عمومی پنتاکس، مانند PM-CB-CM

انواع پمپ های چدنی سانتریفیوژ پنتاکس مانند CR-CS-CH-CA-CMnorm

انواع پمپ های استیل پنتاکس مانند مدل INOX-MPX

انواع پمپ های مستغرق پنتاکس مانند مدل GM-GOG-GXR-GX-GQR-MP

انواع پمپ های شناور پنتاکس متنند مدل DP-DX-DG-DH-DV-DM-DC-DT

انواع پمپ های خودمکش پنتاکس مانند مدل AP-INOX-CAB-JMC-CAM

انواع پمپ های طبقاتی پنتاکس مانند مدل MXP-ULTRA3-ultra7

انواع بوستر الکتروپمپ پنتاکس

انواع منبع تحت فشار پنتاکس

انواع ست کنترل پنتاکس مدل HIDROMATIC H1

خرید اینترنتی پمپ آب پنتاکس از نمایندگی رسمی 

همانطور که در ابتدای مطلب گفتیم، بهتر است برای صرفه جویی در هزینه و خرید پمپ های ضمانت دار و سالم، خرید را از طریق نمایندگی های رسمی و معتبر انجام دهید. این کار به شما در انتخاب بهترین پمپ با توجه به نیاز نیز کمک خواهد کرد. زیرا کافیست تنها مشخصات نیاز صنعتی، کشاورزی یا مسکونی خود را به کارشناسی اعلام کنید. مشاور با توجه به تخصص خود و تنوع محصولات بهترین پمپ را برای شما پیشنهاد خواهد کرد.

با این وجود شما بازهم باید به معیار اصلی انتخاب پمپ آب پنتاکس ایتالیا یعنی دبی و هد مورد نیاز (در صورت جابجایی عمودی) را در نظر داشته باشید. همچنین در برخی پمپ ها مانند چاه های آب، باید قطر دهنه نیز اندازه گرفته شده و با محصولات برای یک تطبیق درست مقایسه شود.

نمایندگی رسمی پمپ پنتاکس در تهران و کرج

فروشگاه اینترنتی مانا موتور نماینده رسمی فروش تمام محصولات پمپ پنتاکس اصل از جمله  

انواع پمپ آب خانگی و مصارف عمومی پنتاکس، مانند PM-CB-CM

انواع پمپ های چدنی سانتریفیوژ پنتاکس مانند CR-CS-CH-CA-CMnorm

انواع پمپ های استیل پنتاکس مانند مدل INOX-MPX

انواع پمپ های مستغرق پنتاکس مانند مدل GM-GOG-GXR-GX-GQR-MP

انواع پمپ های شناور پنتاکس متنند مدل DP-DX-DG-DH-DV-DM-DC-DT

انواع پمپ های خودمکش پنتاکس مانند مدل AP-INOX-CAB-JMC-CAM

انواع پمپ های طبقاتی پنتاکس مانند مدل MXP-ULTRA3-ultra7

انواع بوستر الکتروپمپ پنتاکس

انواع منبع تحت فشار پنتاکس

انواع ست کنترل پنتاکس مدل HIDROMATIC H1

خرید اینترنتی پمپ آب پنتاکس از نمایندگی رسمی 

همانطور که در ابتدای مطلب گفتیم، بهتر است برای صرفه جویی در هزینه و خرید پمپ های ضمانت دار و سالم، خرید را از طریق نمایندگی های رسمی و معتبر انجام دهید. این کار به شما در انتخاب بهترین پمپ با توجه به نیاز نیز کمک خواهد کرد. زیرا کافیست تنها مشخصات نیاز صنعتی، کشاورزی یا مسکونی خود را به کارشناسی اعلام کنید. مشاور با توجه به تخصص خود و تنوع محصولات بهترین پمپ را برای شما پیشنهاد خواهد کرد.

با این وجود شما بازهم باید به معیار اصلی انتخاب پمپ آب پنتاکس ایتالیا یعنی دبی و هد مورد نیاز (در صورت جابجایی عمودی) را در نظر داشته باشید. همچنین در برخی پمپ ها مانند چاه های آب، باید قطر دهنه نیز اندازه گرفته شده و با محصولات برای یک تطبیق درست مقایسه شود.مطالعه بیشتر
مشاهده به صورت مشبک لیست Expand

61 آیتم

صفحه
هر صفحه
تنظیم بصورت نزولی
نمایش کالای 1 تا کالای 12 مجموع کل: 61 کالا
 1. PENTAX-HIDROMATIC-H1
  سیستم دور ثابت و دور متغیر هیدروماتیک پنتاکس ،1.8 کیلووات، ساخت ایتالیا
  % 5
  قیمت ویژه ‎707,520 تومان بود ‎737,000 تومان
 2. PENTAX-FCP111
  سیستم دور ثابت و دور متغیر پنتاکس، 2 اسب، 1.8 کیلو وات، ساخت ایتالیا
  % 5
  قیمت ویژه ‎19,123,104 تومان بود ‎19,919,900 تومان
مشاهده به صورت مشبک لیست Expand

61 آیتم

صفحه
هر صفحه
تنظیم بصورت نزولی