شرکت هوشمند سازان حرکت

پمپ آب پنتاکس

 • ارزان ترین
 • گران ترین
 • کمترین وزن
 • بیشترین وزن
 • بیشترین موجودی
مشاهده به صورت

تشخیص پمپ آب پنتاکس اصل از تقلبی (حتماً بخوانید)

 برای تشخیص اصالت، بهترین راه خرید از نمایندگی آن است ،لازم به ذکر است شماره سریال محصول، مدل و لیبل محصول، رسید پستی کارخانه، کشور سازنده، شکل ظاهری، بسته بندی، پلاک و قیمت پمپ پنتاکس از جمله مواردی است که برای تشخیص پمپ اصل باید توجه کرد.

پمپ پنتاکس از جمله بهترین ها بوده و دارای تنوع بسیار زیادی می باشد. به همین دلیل، همین عامل باعث شده بسیاری از سودجویان شروع به فروش پمپ پنتاکس تقلبی در بازار کنند، به این صورت که یک پمپ چینی کاملا مشابه پمپ پنتاکس با پلاک تقلبی پمپ پنتاکس تولید میکنند به همین دلیل بهترین راه تشخیص اصل بودن پمپ پنتاکس این است که فقط از نمایندگی رسمی آن خریداری کنید.

 

نمونه پلاک تقلبی

پلاک تقلبی پمپ پنتاکس

 

نمونه بسته بندی اصلی

بسته بندی پمپ پنتاکس

پمپ آب پنتاکس چیست؟

پمپ آب pentax یکی از با کیفیت ترین انواع پمپ های ایتالیایی در ایران است. این برند ایتالیایی توانسته است تا با تکیه بر تکنولوژی پیشرفته و طراحی ویژه خود، جایگاه مناسبی در بازارهای جهانی از آن خود کند. همچنین از طرفی دیگر سیاست های این شرکت برای جذب و جلب رضایت مشتریان، باعث شده است تا کیفیت بالایی از پمپ ها ارائه شود.

 به شکلی که در صورت استفاده اصولی، چنین پمپ هایی تا سال های سال بدون هیچ مشکلی می توانند مورد استفاده قرار گیرند. البته طول عمر پمپ و صحت عملکرد آن در درازمدت بیشتر به سرویس و استفاده درست از آن بستگی دارد.

پنتاکس با چنین رویکردی توانسته است تا در بیش از 120 کشور جهان حضور فعال داشته باشد. همچنین محصولات برند یادشده از حیث کیفیت، در تمامی این کشورها بدون تردید، در بالاترین رتبه ها در میان تولیدکنندگان پمپ قرار دارند. تنوع انواع پمپ پنتاکس نیز به شکلی است که می تواند هر نوع نیاز صنعتی و خانگی بزرگ و کوچک را پوشش دهد.

بیش از 190 دسته از محصولات مختلف مانند پمپ آب با ویژگی های متفاوت و ظرفیت های گوناگون در این شرکت تولید می شود. طبیعی است که انتخاب محصول مورد نظر از میان این تعداد با ویژگی های فنی متفاوت، سخت باشد. بنابراین بهتر است انواع پمپ های پنتاکس، از طریق نمایندگی ها و فروشندگان رسمی این برند انتخاب شوند.

در چنین مراکزی، مشاوره کامل به شما در خصوص انتخاب پمپ مورد نیاز داده می شود. مشاورین و کارشناسان فنی مراکز نمایندگی پنتاکس، انتخاب پمپ را بر اساس عواملی چون ظرفیت و توان پمپ، هد پمپ و متغیرهای فنی مورد نیاز شما در مراکز صنعتی یا خانگی انجام می دهند. به همین دلیل است که بهترین نوع از پمپ آب pentax توسط این افراد برای نیازهای شما انتخاب می شود.

پمپ آب پنتاکس

قیمت انواع پمپ آب خانگی ایتالیایی پنتاکس

قیمت پمپ های آب خانگی ایتالیایی برند محبوب و با کیفیت پنتاکس براساس

 • توان
 • ولتاژکاری
 • قطر ورودی و خروجی پمپ
 • رنج هد پمپ
 • جنس
 • تعداد پروانه ها و ….

تعیین می شود.

پمپ آب پنتاکس نیم اسب

نمونه پرفروش پمپ آب پنتاکس نیم اسب در بازار، پمپ آب محیطی یا سانتریفیوژ PM45 است که این سری دارای هد بالا و صدای کم می باشد و معمولا جهت پمپاژ آب تمیز و سیالات غیر خورنده استفاده می شود و ارتفاع ماکزیمم 35 متر با کد PENTAX-PM45-IR  در فروشگاه اینترنتی مانا موتور عرضه می شود، برای مشاهده قیمت پمپ پنتاکس و مشخصات فنی پی ام 45 پنتاکس کافیست کد محصول را در سرچ سایت ماناموتور وارد کنید.

پلاک پمپ آب پنتاکس نیم اسبپمپ آب پنتاکس نیم اسب

پمپ آب پنتاکس یک اسب

نمونه پرکاربرد پمپ آب پنتاکس یک اسب کم صدا، کم مصرف با تعمیرات و نگهداری آسان پمپ آب بشقابی برنجی 220 ولت تک فاز با ارتفاع ماکزیمم 33 متر و کد PENTAX-CM100/00-IR است. کاربرد آن بیشتر در مصارف خانگی و صنعتی، سیستم های تهویه مطبوع، افزایش فشار آب، مصارف کشاورزی، مصارف باغبانی می باشد.

پلاک پمپ آب پنتاکس یک اسبپمپ آب پنتاکس یک اسب

برای مشاهده قیمت به روز و مشخصات فنی پمپ پنتاکس یک اسب کافیست کد محصول را در سرچ ماناموتور وارد کنید

پمپ آب پنتاکس دو اسب

نمونه پر کاربردپمپ آب دو اسب پنتاکس که برندی با کیفیت است، در صنعت پمپ پنتاکس (PENTAX) مدل  CB210/01  با صدای کم، بازدهی و دبی بالا و از نوع پمپ سانتریفیوژ دو پروانه ای برنجی، 220 ولت تک فاز با ارتفاع ماکزیمم 58 متر و کد  PENTAX-CB210/01-IR ساخت ایتالیا می باشد ، برای مشاهده قیمت به روز و مشخصات فنی پنتاکس سی بی 210 کافیست کد محصول را در سرچ ماناموتور وارد کنید.

پمپ آب پنتاکس دو اسب

پمپ آب پنتاکس چینی است، ایتالیایی یا ایرانی؟

پمپ آب پنتاکس چینی

پمپ پنتاکس یکی از برندهای معروف و با کیفیت ایتالیایی در تولید کننده پمپ آب می باشد و به هیچ وجه تولید کشور چین نمی باشد. اما متاسفانه برخی از افراد سود جو پمپ‌های تقلبی مشابه با شکل ظاهری این برند و با قیمتی ارزان تر در بازار عرضه می کنند که به پمپ‌های طرح پنتاکس یا پمپ‌های پنتاکس چینی معروف شده اند.

قیمت پمپ آب پنتاکس اصل مقدار قابل توجهی با نمونه چینی آن متفاوت است.

پمپ آب نیم اسب فاراد QB60  نمونه پمپ‌های طرح پنتاکس یا پمپ‌های پنتاکس چینی میباشد و از نظر نوع پروانه، فیبر، فنر، بلبرینگ و دیگر اجزا کیفیت پایین تری را شامل می باشد و متاسفانه به نام پنتاکس چینی فروخته می شود.

پمپ آب پنتاکس چینی

پمپ آب پنتاکس ایتالیایی

دسته های الکترو پمپ پنتاکس ایتالیایی به حدی فراوان و متنوع است که در قالب یک نوشتار، توان پرداخت به تمامی آنها وجود ندارد. مدلهای زیر از سایر دسته های مهم پمپ های تولیدی پنتاکس هستند که اکثرا کاربردهای صنعتی و مسکونی دارند:

  LMG، LRS، LRX، LRD، MSV، SV، SL، SLX، LMS، LMX، LMD، MD، MP، CAM، INOX MSH 

همچنین سری پمپ های ULTRA یا همان پمپ های سانتریفیوژ چند مرحله ای نیز در انواع افقی و عمودی، گسترده ترین سطح کاربرد را در میان تمامی انواع پمپ های پنتاکس دارند. سری اولترا پمپ های پنتاکس در هر 4 دسته کاربردی بیان شده از نظر نیاز کاربرد دارند

اگر بخواهیم انواع پمپ آب Pentax ایتالیا را بر اساس کاربرد تقسیم بندی کنیم، می توانیم دسته های زیر را معرفی کنیم:

پمپ آب پنتاکس ایتالیایی

 • کشاورزی
 • خانگی
 • صنعتی
 • مخصوص مناطق مسکونی

هرکدام از پمپ های طراحی شده پنتاکس می تواند یک یا چند کاربرد از موارد یادشده بالا را داشته باشد. برخی موارد نیز وجود دارند که منحصرا برای یکی از زمینه ها و موارد بیان شده کاربرد دارند. همچنین جنس بدنه پمپ، پره ها و... ممکن است بر اساس محیط کاری پمپ و عوامل دیگر از بقیه متفاوت باشد.

دسته کاربردی که اکثر محصولات این برند ایتالیایی برای آن تولید می شوند، دسته پمپ های آب صنعتی است. پس از این دسته نیز به ترتیب فراوانی، پمپ های مسکونی، خانگی و کشاورزی بیشترین تعداد محصول تولید شده را دارند.

پمپ آب پنتاکس ایرانی

پس از آن که از سوی دولت، واردات محصولاتی با تولید متناظر داخلی ممنوع شد، شرکت وارد کننده پمپ های پنتاکس ایتالیا مجبور گردید که پمپ پنتاکس ایتالیایی را به صورت دمونتاژ وارد ایران کند و مونتاژ آن را در ایران انجام دهد تا این محصول به عنوان یک محصول تولید داخل شناسایی و اجازه عرضه داشته باشد. لذا اقدام به اخذ برند PENTAX-IR از شرکت پنتاکس ایتالیا برای عرضه این محصول نمود.

پمپ شناور پنتاکس

پمپ شناور پنتاکس از پمپ های پرکاربرد معروف در بازار است که در دو سری 5PES و 4S  ارائه میشود. پمپ شناور Pentax 4S ایتالیا با کیفیت ترین و پمپ شناور در بازار با کاربرد کشیدن آب چاه، کشاورزی و صنعت می باشد. این پمپ چند مرحله ای سانتریفیوژی دارای یک سوپاپ در قسمت خروجی می باشد و مناسب چاه های 4 اینچی است.

پمپ شناور پنتاکس

پمپ لجن کش پنتاکس

از محبوب ترین پمپ ها برای انتقال آب با گرانروی پایین در حوزه صنعت میباشد و لازم به ذکر است که در صنعت و یا تصفیه فاضلاب لجن هایی به شکل سیال تولید می شود که انتقال آن بدون استفاده از پمپ امکان پذیر نیست در نتیجه از پمپ لجن کش یا غلیظ کش استفاده میکنند. پمپ کف کش ساختاری مانند لجن کش دارد  به صورتی که در هر دو آنها برای انتقال سیال از نیروی گریز از مرکز استفاده می شود و تفاوتی وجود دارد این است که برای سیالات با گرانروی بالا مناسب می باشد و دائم کار هستند و در برابر مواد شیمیایی مقاومت بالایی دارند

نمونه پرکاربرد پمپ لجن کش، پمپ PENTAX-DX80G 1.5 اسب 220 ولت پنتاکس با حداکثر هد 7.4 متر و دبی 12 متر مکعب بر ساعت، ساخت ایتالیا می باشد 

پمپ لجن کش پنتاکس

برای مشاهده قیمت به روز و مشخصات فنی پمپ لجن کش پنتاکس کافیست کد محصول را در سرچ ماناموتور وارد کنید.

پمپ کف کش پنتاکس

پمپ کف کش دستگاه صنعتی و نیمه صنعتی می باشد که سیالات با گرانروی مختلف مثل آب و لجن را به نقاط مختلف انتقال میدهد ایجاد خلا و مکندگی برای سیال که باعث بالا رفتن آن از یک سیستم لوله کشی میشود از وظایف اصلی آن است و در برابر خوردگی شیمیایی، جهت تخلیه مخازن و منبع ها استفاده می شود

نمونه پر فروش پمپ کف کش، پمپ PENTAX-DP40G 220  ولت تک فاز با هد پمپ 6.1 متر، سایز 1 اینچ و دبی 4.8 متر مکعب بر ساعت ساخت ایتالیا میباشد 

پمپ کف کش پنتاکس

برای مشاهده مشخصات فنی و قیمت پمپ کف کش پنتاکس کافیست کد محصول را در سرچ ماناموتور وارد کنید

پمپ استخری پنتاکس

پمپ استخری پنتاکس سری cs با کد فنی PENTAX-CST200/2-IR  380  ولت سه فاز 2 اینچ با حداکثر هد 13.8 متر و دبی 54 متر مکعب بر ساعت از سری پمپ های پنتاکس ایتالیا می باشد و توانایی جابجایی آب با دبی بالا و هد کم را دارد. و قابل استفاده در سیستم های کشاورزی و تصفیه استخر می باشند. 

پمپ استخری پنتاکس

برای مشاهده قیمت به روز و مشخصات فنی پمپ استخری پنتاکس کافیست کد محصول را در سرچ ماناموتور وارد کنید

انواع پمپ آب پنتاکس

انواع پمپ آب پنتاکس در مصارف ساختمانی و صنعتی و کشاورزی که در ایران تولید می شوند عبارتند از:

مدل CAX

پمپ های سانتریفیوژ سی ای ایکس با توجه به استانداردهای EN 733 ساخته می شوند. این پمپ ها به شکل گسترده در سیستم های تامین آب، فشرده سازی و آتش نشانی استفاده می شوند. این پمپ معمولا با کیت کانتر فلنج به فروش می رسد. جنس بدنه و پره های تمامی انواع پمپ های CAX از فولاد ضد زنگ AISI 316 است.

آب بندی پمپ های این سری با استفاده از مواد سرامیک، گرافیت و لاستیک نیتریل انجام شده است. فشار عملیاتی این نوع از پمپ های پنتاکس نیز تا حداکثر 10 بار است. همچنین موتور پمپ یادشده با استاندارد کلاس IE3 در دسترس خواهد بود. سری فوق در دو دسته 50 هرتز و 60 هرتز و در ده ها مدل مختلف تولید می شود. از نظر کاربردی نیز این محصول بیشتر در کاربری های صنعتی و کشاورزی مورد استفاده قرار می گیرد.

از نظر استاندارد ساخت و کاربرد، پمپ های CAX دسته کوچکتری از پمپ های CA هستند. تفاوت عمده این دو نوع در جنس بدنه پمپ و جنس پره ها است.  بدنه در سری CA از چدن است و پره های پمپ نیز می توانند چدن، برنز یا فولاد ضد زنگ باشند.

مدل CS

دسته بعدی از الکترو پمپ پنتاکس ایتالیایی، پمپ های سانتریفیوژ تک پره CS هستند. اسلایدینگ متوسط و حجم انتقال بالا با استفاده از دهانه های 2، 3 یا 4 اینچی از ویژگی های فنی این نوع از پمپ های پنتاکس است. کاربری اصلی سری فوق، بیشتر در مکان هایی است که نیاز به حجم بالای انتقال در مقاطع بزرگتر است. از نظر تقسیم در دسته بندی های کاربردی نیز، پمپ های CS در دسته های کشاورزی و خانگی قرار می گیرند.

بدنه پمپ و براکت موتور در این سری، از جنس چدن است. اما پره های پمپ می تواند علاوه بر چدن، از جنس برنج نیز باشد. نشت گیری مکانیکی این محصول با استفاده از سرامیک و گرافیت انجام می شود. شفت موتور در سری یاد شده، از فولاد ضد زنگ AISI-304 یا AISI-416 ساخته می شود. فشار عملیاتی پمپ نیز ماکزیمم 6 بار است. موتور این سری از پمپ ها از نوع دو قطب القایی با کلاس عایق بندی F و استاندارد حفاظتی IP44 است.

مدل CM

پمپ سانتریفیوژ افقی مونوبلاک با استاندارد EN-733 تولید می شود. این سری از محصولات معمولا در منابع آب، فشرده سازی، آتش نشانی، خنک کننده، گرمایش و آبیاری کاربرد دارند. CM از نظر کاربردی در دسته پمپ های صنعتی و کشاورزی قرار می گیرد. بدنه، صفحه نشت گیری و پروانه های این سری چدنی هستند. البته در برخی پمپ های سری ذکر شده، پره میتواند برنزی یا از جنس فولاد ضد زنگ باشد.

عایق بندی مکانیکی پمپ آب پنتاکس سری CM با استفاده از گرافیت، سرامیک یا لاستیک نیتریل انجام می شود. شفت نیز از جنس فولاد ضد زنگ AISI-304 ساخته می شود. ماکزیمم فشار عملیاتی در این دسته 10 بار است.

موتور سری فوق با سطح حفاظتی IP55 و عایق بندی کلاس F از نوع دو قطبی القایی است. CMG نیز سری دیگری از پمپ های پنتاکس است که در واقع زیرمجموعه ای از سری CM است و تفاوت های جزئی از نظر کوپلینگ با موتورها دارد.

مدل CR

سری بعدی از پمپ های پنتاکس نیز از انواع سانتریفیوژی هستند و برای کاربری های کوچک و متوسط کشاورزی ساخته شده اند. زیرا قدرت انتقال با توجه به مقطع در این سری از پمپ ها متوسط است. پره باز این پمپ اجازه عبور ذرات جامد با قطر مشخصی را می دهد. این مقدار حداکثر Ø 10 میلی متر است.

مشابه با مدل های قبلی، بدنه پمپ و براکت موتور از این سری از جنس چدن هستند. اما پره نوریل یا برنجی خواهد بود. نشت گیری مکانیکی در پمپ با استفاده از سرامیک و گرافیت انجام می شود. شفت در تمامی مدل های سری CR از جنس فولاد ضد زنگ AISI 416 خواهد بود. حداکثر فشار عملیاتی در این دستگاه نیز 6 بار خواهد بود.

پمپ پنتاکس مدل CR

مدل CH

سری سی اچ از پمپ های Pentax ایتالیا نیز از نوع سانتریفیوژ هستند. این پمپ ها در واقع یک هد متوسط با یک حجم انتقال متوسط دارند. یعنی برای کاربری هایی مانند آبیاری پاششی انتخابی ایده آل هستند. به طور کلی در جاهایی که تغییر فشار خفیف با تغییر حجم داریم، از سری CH می توان به عنوان بهترین انتخاب برای جریان آرام استفاده کرد.

بدنه و براکت موتور سری یاد شده از پمپ های آبی پنتاکس از جنس چدن است. پره های پمپ نیز می توانند برنجی یا چدنی باشند. شفت محصول به وسیله فولاد ضد زنگ AISI-304 ساخته شده است. ماکزیمم فشار عملیاتی دستگاه نیز 6 بار خواهد بود.

پمپ پنتاکس مدل CH

مدل L

به طور کلی سری L از پمپ های پنتاکس مربوط به مصارف شناور در آب و انتقال آب به هدهای بالاتر است. این پمپ ها از نوع گریز از مرکز بوده و در ابعاد مختلف بر اساس دهنه چاه موجود می باشند. مثلا پمپ L6 یک پمپ چند مرحله ای گریز از مرکز غرقابی است که برای دهانه چاه به قطر 6 اینچ طراحی شده است. فلنج سری فوق از پمپ های آب پنتاکس برای اتصال به موتورها مطابق استانداردهای NEMA طراحی شده است.

از انواع پمپ پنتاکس سری L در کشاورزی و مصارف خانگی استفاده می شود. البته در فعالیت های عمرانی نیز، سری فوق یکی از پمپ های پرکاربرد است. در سری L6، پره ها و دیفیوزر از جنس پلی کربنات لگزان و شفت از فولاد ضد زنگ AISI 420 ساخته می شود. موتور این محصول در سطح حفاظتی IP68 و کلاس عایقی F ساخته شده است.

خرید پمپ آب پنتاکس

همانطور که گفتیم، محصولات این شرکت در ده ها دسته تولید می شوند. هر دسته بنا به انعطاف و کاربرد در نیازهای صنعتی و خانگی و... ممکن است دارای چندین مدل محصول باشد. توصیه می شود در هنگام خرید پمپ آب پنتاکس حتما به موارد زیر که در فیلتر های سایت مانا موتور هم آمده توجه نمایید:

 • قطر ورودی و خروجی پمپ
 • دبی پمپ
 • جنس بدنه
 • توان
 • حداکثر حد پمپ
 • ولتاژ کاری

لیست قیمت، مشخصات فنی و جدول پمپ پنتاکس 

لازم به ذکر است پمپ پنتاکس ایتالیایی و ایرانی دارای تنوع بسیار زیادی می باشند و ممکن است تشخیص این مدل ها برای شما مشتریان عزیز مشکل باشد، لذا با تماس به بخش فنی ماناموتور از بهترین انتخاب و به صرفه ترین قیمت پمپ پنتاکس برخوردار شوید. دقت نمایید که ممکن است با توجه به نوسانات ارزی قیمت الکتروپمپ پنتاکس ذکر شده تغییر کرده باشد، لذا جهت اطلاع از قیمت پمپ آب پنتاکس با بخش فروش ماناموتور تماس حاصل فرمایید

نمایندگی رسمی پمپ پنتاکس در تهران و کرج

فروشگاه اینترنتی مانا موتور نماینده رسمی فروش تمام محصولات پمپ پنتاکس اصل از جمله  

انواع پمپ آب خانگی و مصارف عمومی پنتاکس، مانند PM-CB-CM

انواع پمپ های چدنی سانتریفیوژ مانند CR-CS-CH-CA-CMnorm

انواع پمپ های استیل مانند مدل INOX-MPX

انواع پمپ های مستغرق مانند مدل GM-GOG-GXR-GX-GQR-MP

انواع پمپ های شناور متنند مدل DP-DX-DG-DH-DV-DM-DC-DT

انواع پمپ های خودمکش مانند مدل AP-INOX-CAB-JMC-CAM

انواع پمپ های طبقاتی مانند مدل MXP-ULTRA3-ultra7

انواع بوستر الکتروپمپ پنتاکس

انواع منبع تحت فشار

انواع ست کنترل مدل HIDROMATIC H1

خرید پمپ آب پنتاکس به صورت اینترنتی از نمایندگی رسمی

همانطور که در ابتدای مطلب گفتیم، بهتر است برای صرفه جویی در قیمت پمپ آب پنتاکس ضمانت دار و اصل، خرید را از طریق نمایندگی های رسمی و معتبر انجام دهید. این کار به شما در بهترین انتخاب با توجه به نیاز نیز کمک خواهد کرد. زیرا کافیست تنها مشخصات نیاز صنعتی، کشاورزی یا مسکونی خود را به کارشناسی اعلام کنید. مشاور با توجه به تخصص خود و تنوع محصولات بهترین قیمت پمپ آب پنتاکس را به شما پیشنهاد خواهد کرد.

با این وجود شما باز هم باید به معیار اصلی انتخاب پمپ آب پنتاکس ایتالیا یعنی دبی و هد مورد نیاز (در صورت جابجایی عمودی) را در نظر داشته باشید. همچنین در برخی پمپ ها مانند چاه های آب، باید قطر دهنه نیز اندازه گرفته شده و با محصولات برای یک تطبیق درست مقایسه شود.

خرید پمپ آب پنتاکس به صورت اینترنتی از نمایندگی رسمی

همانطور که در ابتدای مطلب گفتیم، بهتر است برای صرفه جویی در قیمت پمپ آب پنتاکس ضمانت دار و اصل، خرید را از طریق نمایندگی های رسمی و معتبر انجام دهید. این کار به شما در بهترین انتخاب با توجه به نیاز نیز کمک خواهد کرد. زیرا کافیست تنها مشخصات نیاز صنعتی، کشاورزی یا مسکونی خود را به کارشناسی اعلام کنید. مشاور با توجه به تخصص خود و تنوع محصولات بهترین قیمت پمپ آب پنتاکس را به شما پیشنهاد خواهد کرد.

با این وجود شما باز هم باید به معیار اصلی انتخاب پمپ آب پنتاکس ایتالیا یعنی دبی و هد مورد نیاز (در صورت جابجایی عمودی) را در نظر داشته باشید. همچنین در برخی پمپ ها مانند چاه های آب، باید قطر دهنه نیز اندازه گرفته شده و با محصولات برای یک تطبیق درست مقایسه شود.

کد پمپ PENTAXتواندبی (آبدهی)هدقطر ورودیقطر خروجیولتاژ تغذیه
 PM80 1 اسب3 متر مکعب بر ساعت61 متر1 اینچ1 اینچ220 ولت تکفاز
 CAB150/00 1.5 اسب5.4 متر مکعب بر ساعت60 متر1-1/2 اینچ1 اینچ220 ولت تکفاز
 CAB200/002.2 اسب7.2 متر مکعب بر ساعت61 متر1-1/2 اینچ1 اینچ220 ولت تکفاز
 CS200/3 2 اسب54 متر مکعب بر ساعت14.2 متر3 اینچ3 اینچ220 ولت تکفاز
 CM32-250A20 اسب30 متر مکعب بر ساعت93 متر50mm1-1/4 اینچ380 ولت سه فاز
 CM50-125A 5.5 اسب72 متر مکعب بر ساعت24.5 متر65mm2 اینچ380 ولت سه فاز
 CM50-200B 15 اسب72 متر مکعب بر ساعت52 متر65mm2 اینچ380 ولت سه فاز
 CM65-125B 7.5 اسب120 متر مکعب بر ساعت19.8 متر80mm2-1/2 اینج380 ولت سه فاز
 CM65-200C20 اسب132 متر مکعب بر ساعت43 متر80mm2-1/2 اینج380 ولت سه فاز
 CM80-160B25 اسب210 متر مکعب بر ساعت33.5 متر100mm3 اینچ380 ولت سه فاز
 MB-150/00 1.5 اسب9 متر مکعب بر ساعت39.5 متر1-1/2 اینچ1-1/4 اینچ220 ولت تکفاز
 MBT300/00 3 اسب12 متر مکعب بر ساعت49 متر1-1/2 اینچ1-1/4 اینچ380 ولت سه فاز
 5PES3/40.75 اسب4.6 متر مکعب بر ساعت45 متر 1-1/4 اینچ220 ولت تکفاز
 5PES5/51.2 اسب7.6 متر مکعب بر ساعت56 متر 1-1/4 اینچ220 ولت تکفاز
 4S100/48 5.5 اسب6 متر مکعب بر ساعت322 متر 1-1/4 اینچ380 ولت سه فاز
 4S200/32 7.5 اسب12 متر مکعب بر ساعت200 متر 2 اینچ380 ولت سه فاز
 4S400/20 7.5 اسب24 متر مکعب بر ساعت125 متر 2 اینچ380 ولت سه فاز
 DX80G 1.5 اسب12 متر مکعب بر ساعت7.4 متر 1-1/2 اینچ220 ولت تکفاز
 DP60 0.5 اسب7.2 متر مکعب بر ساعت8.5 متر 1 اینچ220 ولت تکفاز
 DP40G0.27 اسب4.8 متر مکعب بر ساعت6.1 متر 1 اینچ220 ولت تکفاز
 DCT410 4 اسب39 متر مکعب بر ساعت34.4 متر 2 اینچ380 ولت سه فاز
 DCT-750 7.5 اسب54 متر مکعب بر ساعت46 متر 2-1/2 اینج380 ولت سه فاز
 CAM100/00-IR 1 اسب3.6 متر مکعب بر ساعت47 متر1 اینچ1 اینچ220 ولت تکفاز
 CB160/00-IR 1.5 اسب6 متر مکعب بر ساعت53 متر1-1/4 اینچ1 اینچ220 ولت تکفاز
 CB160/01-IR 1.5 اسب6 متر مکعب بر ساعت53 متر1-1/4 اینچ1 اینچ220 ولت تکفاز
 CB210/00-IR 2 اسب7.5 متر مکعب بر ساعت58 متر1-1/4 اینچ1 اینچ220 ولت تکفاز
 CB210/01-IR 2 اسب7.5 متر مکعب بر ساعت58 متر1-1/4 اینچ1 اینچ220 ولت تکفاز
 CBT160/01-IR 1.5 اسب6 متر مکعب بر ساعت53 متر1-1/4 اینچ1 اینچ380 ولت سه فاز
 CM100/00-IR 1 اسب6.3 متر مکعب بر ساعت33 متر1 اینچ1 اینچ220 ولت تکفاز
 CM100/01-IR 1 اسب6.3 متر مکعب بر ساعت33 متر1 اینچ1 اینچ220 ولت تکفاز
 CS300/3-IR 3 اسب60 متر مکعب بر ساعت17.5 متر3 اینچ3 اینچ220 ولت تکفاز
 CST200/2-IR 2 اسب54 متر مکعب بر ساعت13.8 متر2 اینچ2 اینچ380 ولت سه فاز
 PM45-IR نیم اسب2.4 متر مکعب بر ساعت35 متر1 اینچ1 اینچ220 ولت تکفاز
 PM80-IR 1 اسب3 متر مکعب بر ساعت61 متر1 اینچ1 اینچ220 ولت تکفاز
 CBT310/00-IR 3 اسب9 متر مکعب بر ساعت64 متر1-1/4 اینچ1 اینچ380 ولت سه فاز
 CBT310/01-IR 3 اسب9 متر مکعب بر ساعت64 متر1-1/4 اینچ1 اینچ380 ولت سه فاز
 CBT600/01-IR 5.5 اسب12 متر مکعب بر ساعت78.7 متر1-1/2 اینچ1-1/4 اینچ380 ولت سه فاز
 CBT751/01-IR 7.5 اسب15 متر مکعب بر ساعت90 متر1-1/2 اینچ1-1/4 اینچ380 ولت سه فاز
 CAB300/01-IR 3 اسب8.4 متر مکعب بر ساعت64 متر1-1/2 اینچ1 اینچ220 ولت تکفاز
 MB-200/00-IR2.2 اسب9 متر مکعب بر ساعت43 متر1-1/2 اینچ1-1/4 اینچ220 ولت تکفاز
 U-5-180/6-IR1.8 اسب8.4 متر مکعب بر ساعت69.3 متر1 اینچ1 اینچ220 ولت تکفاز
 U-5-200/7-IR 2 اسب8.4 متر مکعب بر ساعت80.3 متر1 اینچ1 اینچ220 ولت تکفاز
 U-5-200/7T-IR 2 اسب8.4 متر مکعب بر ساعت80.3 متر1 اینچ1 اینچ220/380 ولت سه فاز
 U-7-300/6-IR 3 اسب9.6 متر مکعب بر ساعت74.3 متر1-1/4 اینچ1 اینچ220 ولت تکفاز
 U-7-300/6T-IR 3 اسب9.6 متر مکعب بر ساعت74.3 متر1-1/4 اینچ1 اینچ220/380 ولت سه فاز
 U-7-350/7T-IR3.5 اسب9.6 متر مکعب بر ساعت85.9 متر1-1/4 اینچ1 اینچ220/380 ولت سه فاز
 U-9-250/5T-IR2.5 اسب14.4 متر مکعب بر ساعت59.2 متر1-1/2 اینچ1-1/4 اینچ220/380 ولت سه فاز
 U-5V-250/8-IR2.5 اسب8.4 متر مکعب بر ساعت91.4 متر1-1/4 اینچ1-1/4 اینچ220 ولت تکفاز
 U-5V-300/10-IR 3 اسب8.4 متر مکعب بر ساعت112.7 متر1-1/4 اینچ1-1/4 اینچ380 ولت سه فاز
 U-5V-300/10T-IR 3 اسب8.4 متر مکعب بر ساعت112.7 متر1-1/4 اینچ1-1/4 اینچ220/380 ولت سه فاز
 U-5V-350/11-IR3.5 اسب8.4 متر مکعب بر ساعت122 متر1-1/4 اینچ1-1/4 اینچ220 ولت تکفاز
 U-5V-350/11T-IR3.5 اسب8.4 متر مکعب بر ساعت122 متر1-1/4 اینچ1-1/4 اینچ220/380 ولت سه فاز
 U-5SV-280/9T-IR2.8 اسب8.4 متر مکعب بر ساعت103.4 متر1-1/4 اینچ1-1/4 اینچ220/380 ولت سه فاز
 U-5SV-300/10T-IR 3 اسب8.4 متر مکعب بر ساعت114.2 متر1-1/4 اینچ1-1/4 اینچ220/380 ولت سه فاز
 U-7SV-400/8T-IR 4 اسب10.8 متر مکعب بر ساعت95.6 متر1-1/4 اینچ1 اینچ220/380 ولت سه فاز
 CB400/00-IR 4 اسب12 متر مکعب بر ساعت66.9 متر1-1/2 اینچ1-1/4 اینچ220 ولت تکفاز
 CB400/01-IR 4 اسب12 متر مکعب بر ساعت66.9 متر1-1/2 اینچ1-1/4 اینچ220/380 ولت سه فاز
 CBT210/01-IR 2 اسب8.4 متر مکعب بر ساعت58 متر1 اینچ1 اینچ220/380 ولت سه فاز
 CBT400/00-IR 4 اسب8.4 متر مکعب بر ساعت63.6 متر1 اینچ1 اینچ380 ولت سه فاز
 CBT400/01-IR 4 اسب 8.4 متر مکعب در ساعت63.6 متر1-1/2 اینچ1-1/4 اینچ380 ولت سه فاز
 CBT600/00-IR 4 اسب12 متر مکعب بر ساعت76.9 متر1-1/2 اینچ1-1/4 اینچ220/380 ولت سه فاز
 CBT751/00-IR 7.5 اسب15 متر مکعب بر ساعت90 متر1-1/2 اینچ1-1/4 اینچ380 ولت سه فاز
 CBT800-IR 7.5 اسب30 متر مکعب بر ساعت77 متر2 اینچ1-1/4 اینچ220/380 ولت سه فاز
 CBT1000-IR 10 اسب30 متر مکعب بر ساعت86 متر2 اینچ1-1/4 اینچ220/380 ولت سه فاز
 CBT1250-IR 12.5 اسب30 متر مکعب بر ساعت93.6 متر2 اینچ1-1/4 اینچ220/380 ولت سه فاز
 CBT1500-IR 15 اسب36 متر مکعب بر ساعت98.7 متر2 اینچ1-1/4 اینچ220/380 ولت سه فاز
 CS150/2-IR 1.5 اسب48 متر مکعب بر ساعت48 متر2 اینچ2 اینچ220 ولت تکفاز
 CS200/2-IR 2 اسب48 متر مکعب بر ساعت14 متر2 اینچ2 اینچ220 ولت تکفاز
 CST300/3-IR 3 اسب60 متر مکعب بر ساعت17 متر3 اینچ3 اینچ380 ولت سه فاز
 MB200/00-IR 2 اسب9متر مکعب بر ساعت42 متر1-1/4 اینچ1-1/4 اینچ220 ولت تکفاز
 CMT314/01-IR 3 اسب8.4 متر مکعب بر ساعت54.4 متر1-1/4 اینچ1 اینچ380 ولت سه فاز
 CH160-IR 1.5 اسب27 متر مکعب بر ساعت24 متر2 اینچ2 اینچ220 ولت تکفاز
 CH210-IR 2 اسب30 متر مکعب بر ساعت28 متر2 اینچ2 اینچ220 ولت تکفاز
 CH310-IR 3 اسب30 متر مکعب بر ساعت30 متر2 اینچ2 اینچ220 ولت تکفاز
 CHT210-IR 2 اسب30 متر مکعب بر ساعت28 متر2 اینچ2 اینچ220/380 ولت سه فاز
 CHT310-IR 3 اسب27 متر مکعب بر ساعت32 متر2 اینچ2 اینچ380 ولت سه فاز
 WINNER100M 1 اسب 23.2 متر  220 ولت تکفاز
 WINNER150M-IR 1.5 اسب18 متر مکعب بر ساعت27 متر2 اینچ2 اینچ220 ولت تکفاز
 WINNER200M-IR 2 اسب24متر مکعب بر ساعت28 متر2 اینچ2 اینچ220 ولت تکفاز
 WINNER300M-IR 3 اسب21 متر مکعب بر ساعت32 متر2 اینچ2 اینچ220 ولت تکفاز
 U5-180/6-IR 1.75 اسب8.4 متر مکعب بر ساعت69.3 متر1 اینچ1 اینچ220 ولت تکفاز
 U5-200/7-IR 2 اسب8.4 متر مکعب بر ساعت80.3 متر1 اینچ1 اینچ220 ولت تکفاز
 U5-200/7T-IR 2 اسب8.4 متر مکعب بر ساعت80.3 متر1 اینچ1 اینچ380 ولت سه فاز
 U7-300/6-IR 3 اسب9.6 متر مکعب بر ساعت74 متر1-1/4 اینچ1 اینچ220 ولت تکفاز
 U7-300/6T-IR 3 اسب9.6متر مکعب بر ساعت74 متر1-1/4 اینچ1 اینچ220/380 ولت سه فاز
 U5V-300/10-IR 3 اسب8.4 متر مکعب بر ساعت112.6 متر1-1/4 اینچ1-1/4 اینچ220 ولت تکفاز
 U5V-300/10T-IR 3 اسب9 متر مکعب بر ساعت112.6 متر1-1/4 اینچ1-1/4 اینچ380 ولت سه فاز
 U5V-350/11T-IR 3.5 اسب8.4متر مکعب بر ساعت115.7 متر1-1/2 اینچ1-1/4 اینچ220/380 ولت سه فاز
 U5SV-280/9T-IR 2.75 اسب8.4 متر مکعب بر ساعت103.4 متر1-1/4 اینچ1-1/4 اینچ220/380 ولت سه فاز
 U5SV-300/10T-IR 3 اسب8.4 متر مکعب بر ساعت114.2 متر1-1/4 اینچ1-1/4 اینچ220/380 ولت سه فاز
 U7SV-350/7T-IR 3.5 اسب9.6 متر مکعب بر ساعت85.9 متر1-1/4 اینچ1-1/4 اینچ380 ولت سه فاز
 U7SV-400/8T-IR 4 اسب10.8 متر مکعب بر ساعت95.6 متر1-1/4 اینچ1 اینچ220/380 ولت سه فاز
 U5V-250/8-IR 2.75 اسب9 متر مکعب بر ساعت91.4 متر1 اینچ1 اینچ220 ولت تکفاز
 U18SV-400/4T-IR 4 اسب26.4 متر مکعب بر ساعت91.4 متر2 اینچ1-1/4 اینچ220/380 ولت سه فاز
 U5V-350/11-IR 3.5 اسب8.4 متر مکعب بر ساعت122 متر1-1/2 اینچ1-1/4 اینچ220 ولت تکفاز
 U7-350/7T-IR 3.5 اسب9.6 متر مکعب بر ساعت9.6 متر1-1/4 اینچ1 اینچ220 ولت تکفاز
 U9-250/5T-IR 2.75 اسب2.5 متر مکعب بر ساعت14.6 متر1-1/2 اینچ1-1/4 اینچ220/380 ولت سه فاز
 CM32-200B-IR 7.5 اسب36 متر مکعب بر ساعت53 متر2 اینچ1-1/2 اینچ220/380 ولت سه فاز
 CM32-200C-IR 5.5 اسب27متر مکعب بر ساعت41 متر2 اینچ1-1/2 اینچ220 ولت تکفاز
 CM32-250B-IR 15 اسب30 متر مکعب بر ساعت82 متر2 اینچ1-1/4 اینچ220/380 ولت سه فاز
 CM40-160A-IR 5.5 اسب39 متر مکعب بر ساعت35.4 متر1-1/2 اینچ2 اینچ220/380 ولت سه فاز
 CM40-200A-IR 10 اسب42 متر مکعب بر ساعت56.4 متر2-1/2 اینچ1-1/2 اینچ220/380 ولت سه فاز
 CM50-160A-IR 10 اسب12 متر مکعب بر ساعت36.3 متر2-1/2 اینچ2 اینچ380 ولت سه فاز
 CM50-160B-IR 7.5 اسب27 متر مکعب بر ساعت30.2 متر2 اینچ1-1/4 اینچ220/380 ولت سه فاز
 PIL40-125/22-IR 3 اسب34 متر مکعب بر ساعت23 متر1-1/2 اینچ1-1/2 اینچ380 ولت سه فاز
 PIL40-200/07-IR 1 اسب13.9 متر مکعب بر ساعت11.2 متر1-1/2 اینچ1/2 اینچ380 ولت سه فاز
 PIL40-200/11-IR 1.5 اسب16.8 متر مکعب بر ساعت13.8 متر1-1/2 اینچ1-1/2 اینچ380 ولت سه فاز
 PIL40-250/11-IR 1.5 اسب14 متر مکعب بر ساعت16 متر1-1/2 اینچ1-1/2 اینچ380 ولت سه فاز
 PIL40-250/15-IR 2 اسب16.8 متر مکعب بر ساعت19 متر1-1/2 اینچ1-1/2 اینچ380 ولت سه فاز
 PIL50-200/15-IR 2 اسب34 متر مکعب بر ساعت18.9 متر2 اینچ2 اینچ380 ولت سه فاز
 PIL65-160/11-IR 1.5 اسب68 متر مکعب بر ساعت8.8 متر4 اینچ4 اینچ380 ولت سه فاز
 CB100/00-IR 1 اسب4.5 متر مکعب بر ساعت42 متر1 اینچ1 اینچ220 ولت تکفاز
 CB100/01-IR 1 اسب4.5 متر مکعب بر ساعت42 متر1 اینچ1 اینچ220 ولت تکفاز
 CB310/00-IR 3 اسب9 متر مکعب بر ساعت64 متر1 اینچ1 اینچ220 ولت تکفاز
 CB310/01-IR 3 اسب9 متر مکعب بر ساعت64 متر1 اینچ1 اینچ220 ولت تکفاز
 CS200/3-IR 2 اسب48 متر مکعب بر ساعت14 متر3 اینچ3 اینچ220 ولت تکفاز
 WINNER100M-IR 1 اسب9 متر مکعب بر ساعت متر2 اینچ2 اینچ220 ولت تکفاز

راهنمای خرید پمپ آب پنتاکس 

در انتخاب پمپ آب خانگی باید به چندین نکته از جمله حداکثر هد، حداکثر دبی و توان توجه کنیم تا بتوانیم فرایند آبرسانی منزل را به خوبی انجام دهیم. هد هر پمپ حداکثر ارتفاعی است که میتواند آب را منتقل کند و باید توجه داشته باشیم، که این مقدار حتما باید از ارتفاع ساختمان بالاتر باشد. مشخصه دیگر دبی یا آبدهی پمپ میباشد و در انتخاب آن علاوه بر تعداد طبقات باید به تعداد مصرف کننده و شیرهای ساختمان توجه داشته باشیم. هر پمپی دارای منحنی دبی – هد منحصر به فرد خود است که به منحنی (Q-H) شناخته می شود و با هم نسبت معکوس دارند. که باید با توجه به آن پمپ مورد نظر خود را انتخاب کنیم. در بلاگ انتخاب پمپ آب خانگی به صورت تکمیلی به این موضوع پرداخته شده است.

نمودار هد بر حسب دبی

پمپ جت جکوزی پنتاکس

جت پمپ جکوزی پنتاکس از جمله ملزومات راه اندازی جکوزی میباشد. از این محصول به علت سرعت و فشار بالایی که دارد، برای پمپاژ آب به داخل جکوزی استفاده می شود. همچنین این محصول را میتوان با قرار دادن در مسیر آب برای به گردش درآوردن آب در حالت نرمال، فیلتر کردن و گرم کردن آب با سرعت پایین استفاده نمود.

پمپ جت جکوزی پنتاکس سری CM  مخصوص این کار بوده و در جدول زیر به معرفی انواع آن پرداخته ایم. .

پمپ

لوازم یدکی پمپ پنتاکس

پنتاکس از جمله تولیدکنندگان انواع پمپ میباشد که در دوران اخیر مونتاژ قطعات آن در داخل کشور صورت میگیرد. همچنین به علت قیمت بالای تعویض و جایگزینی پمپ های پنتاکس، تعمیر این محصول به صرفه است. از همین جهت میتوان از لوازم یدکی پمپ پنتاکس مانند بلبرینگ پمپ، واشر کاغذی، رینگ خنک کاری، محفظه آب بندی و پروانه پمپ استفاده نمود.

خدمات پس از فروش پمپ پنتاکس

پمپ پنتاکس به علت قیمت و کیفیت فوق العاده ای که دارد و همچنین ارائه خدمات پشتیبانی و خدمات پس فروش توانسته در سرتاسر دنیا خود را به مصرف کنندگان شناسایی کند. به دلیل فروش زیاد محصولات این برند در ایران و جهان، پنتاکس نمایندگی‌های مختلفی در ایران و سراسر جهان دارد. البته باید در نظر داشت محلی که تعمیر پمپ آب در آن انجام می‌شود تاثیر بسیار زیادی در هزینه تعمیر پمپ آب پنتاکس دارد. تعمیر پمپ توسط افراد تازه کار و مبتدی شاید در دید اول به نفع شما باشد اما خرابی و خسارت‌هایی که بر اثر عدم توجه به موارد فنی حین تعمیر پمپ آب به وجود می‌آید باعث می‌شود تا بهای پرداخت برای تعمیر پمپ بیشتر شود؛ به همین منظور پیشنهاد می‌شود حتما تعمیر پمپ آب را در نمایندگی‌های رسمی انجام دهید.

 

 

مشاهده بیشتر
مشاهده به صورت مشبک لیست Expand

153 آیتم

صفحه
هر صفحه
تنظیم بصورت نزولی
نمایش کالای 1 تا کالای 24 مجموع کل: 153 کالا
 1. PENTAX-INOX100/60-IR
  پمپ جتی پنتاکس 1 اسب Inox 100/60
  ‎6,930,000 تومان
 2. PENTAX-CMT400-IR
  پمپ خانگی 4 اسب پنتاکس مدل CMT400-IR
  ‎21,598,000 تومان
 3. PENTAX-CM40-250B-IR
  پمپ فلنج دار پنتاکس 15 اسب مدل CM40-250B
  ‎38,535,000 تومان
مشاهده به صورت مشبک لیست Expand

153 آیتم

صفحه
هر صفحه
تنظیم بصورت نزولی