شرکت هوشمند سازان حرکت

Balkan , بالکان

  • ارزان ترین
  • گران ترین
  • کمترین وزن
  • بیشترین وزن
  • بیشترین موجودی
مشاهده به صورت

شرکت بالکان در سال 1953 توسط عثمان بالکان در ترکیه تاسیس شد. شرکت بالکان در ترکیه به عنوان یک کارخانه تولید کننده چرخ خیاطی شناخته میشود که با آغاز تولید موتورهای به کار رفته در چرخ خیاطی، تولید چرخ خیاطی را متوقف کرد.

این شرکت در سال 1970 برای نخستین بار در ترکیه شروع به تولید الکتروموتورهای یونیورسال دور بالا کرد. به گفته بالکان، این شرکت دارای بالاترین و پیشرفته ترین تکنولوژی و تسهیلات در سطح کشور ترکیه است و به تحقیق و توسعه اهیمت زیادی میدهد.

الکتروموتورهای یونیورسال تولیدی این شرکت در مواردی مانند وسایل خانه و آشپزخانه، آشپزخانه های صنعتی، چرخ های خیاطی، همزن ها، صنایع لبنی، کاترها، جواهر سازی، دندانپزشکی و ... مورد استفاده قرار میگیرند.

از دیگر محصولات تولیدی شرکت بالکان میتوان به پمپ های گریز از مرکز اشاره کرد. جهت کسب اطلاعات بیشتر میتوانید به وبسایت بالکان مراجعه کنید.

شرکت مانا موتور با تکیه بر دانش فنی متخصصان خود و تجربه 10 ساله در زمینه مشاوره و فروش انواع الکتروموتور، اقدام به فروش انواع محصولات برند Balkan در ایران نموده و شما میتوانید در سایت مانا موتور هر آنچه در مورد محصولات این برند شامل انواع کاتالوگ ، مشخصات فنی و لیست قیمت را مشاهده کنید، مشخصات فنی محصولات مختلف را باهم مقایسه کرده و کالای مناسب خود را خریداری کنید.

 

مشاهده بیشتر
مشاهده به صورت مشبک لیست Expand

7 آیتم ها

هر صفحه
تنظیم بصورت نزولی
نمایش کالای 1 تا کالای 7 مجموع کل: 7 کالا
مشاهده به صورت مشبک لیست Expand

7 آیتم ها

هر صفحه
تنظیم بصورت نزولی