شرکت هوشمند سازان حرکت

الکتروموتور وگ WEG

  • ارزان ترین
  • گران ترین
  • کمترین وزن
  • بیشترین وزن
  • بیشترین موجودی
مشاهده به صورت

انواع الکتروموتور وگ

در راه‌اندازی تجهیزات صنعتی و کارگاهی به حضور موتورهای الکتریکی با طراحی تخصصی و کارایی جان‌سخت و البته با توان کافی نیاز دارید. در میان انواع محصولات بازار الکتروموتور وگ (Weg) ساخت کشور برزیل است که در دسته‌بندی محصولات مرغوب بازار قرار می‌گیرد. شرکت Weg برند مطرح برزیلی تولیدکننده انواع موتور الکتریکی است که محصولات خود را در کلاس‌های IE2، IE3 و IE4 تولید کرده ‌است. انواع دینام وگ همگی از راندمان مطلوب با کارایی سطح بالا در کنار ضریب اطمینان بالا و البته هزینه تعمیر و نگهداری کم و شرایط راه‌اندازی ساده برخوردار هستند. الکتروموتور وگ در سطح فعالیت‌های صنعتی و برای راه‌اندازی انواع سیستم‌های سبک و سنگین کارخانه‌ای به فروش می‌رسد.

موتور وگ

دسته‌‌بندی انواع الکتروموتور وگ

وگ، برندی پیشتاز با رویکرد طراحی محصولات مدرن است. این شرکت سطوح مختلف از شرایط کارهای صنعتی را پیش‌‌بینی کرده و انواع موتورهای صنعتی را در کلاس‌های متنوع تولید می‌کند. بر این اساس انواع الکتروموتور وگ به ‌قرار زیر هستند.

  • الکتروموتور وگ از نوع سنکرون
  • الکتروموتور وگ در مدل‌های ولتاژ بالا و پایین
  • الکتروموتورهای DC برند وگ
  • الکتروموتورهای خاص برند وگ

این شرکت برای طراحی محصولات خود از استاندارد جهانی و مطرح IEC استفاده کرده ‌است که باعث شده تا این محصولات همگی راندمان بالایی داشته باشند. بر این اساس انواع دینام وگ از سری W22 در سه کلاس بازدهی IE2، IE3 و IE4 قرار دارند. همچنین سری معمولی‌تری با عنوان W21 با کلاس بازدهی IE2 و IE3 عرضه شده ‌است. این کلاس‌ها براساس راندمان انواع الکتروموتور وگ از سطح بالا، برتر و فوق برتر قرار دارند. راندمان بالا در کنار ضریب کارکرد مطمئن و طول عمر زیاد همگی ویژگی‌های مثبتی است که فروش الکتروموتور وگ را در صنایع مختلف متداول کرده است.

ویژگی‌های فنی انواع موتور وگ

انواع الکتروموتورهای وگ همگی در دسته‌بندی مولدهای سه‌فاز قرار می‌گیرند که در تیپ‌های ۲، ۴ و ۶ پل طراحی شده‌اند. برای کارکرد با این موتورها به تأمین ولتاژ ۳۸۰ ولت AC با فرکانس ۵۰ الی ۶۰ هرتز نیاز دارید. در عین ‌حال برخی از مدل‌ها با سطوح ولتاژ خاص کار می‌کنند که برای بررسی دقیق‌تر لازم است تا کاتالوگ الکتروموتور وگ را بررسی کنید.

بر طبق اطلاعات قید شده در کاتالوگ الکتروموتور وگ این محصولات در محدوده توان ۱ الی ۲۵۰ اسب بخار طراحی شده‌اند که همگی آنها از نوع قفس سنجابی هستند. شرکت Weg این موتورها را در دو کلاس بدنه چدنی و آلومینیومی طراحی کرده است. در عین ‌حال همگی این محصولات از کلاس حرارتی سطح F پشتیبانی می‌کنند. این محصولات از نوع دائم‌کار هستند و به ‌راحتی قادر هستید تا از آنها برای راه‌اندازی سیستم‌های سنگین صنعتی استفاده کنید.

الکتروموتور وگ سری W21

انواع موتور وگ سری W21 در ۴ تیپ از سرعت‌های ۷۵۰، 1000 و 1500 و 3000 دور طراحی شده ‌است. تمامی این موتورها از نوع سه‌فاز و قفس سنجابی هستند که در محدوده توان نامی 0.18 الی ۴۵۰ کیلو وات البته با توجه به مقدار سرعت نامی قرار می‌گیرند. مدل 3000 دور طراحی دو قطب و مدل ۷۵۰ دور طراحی ۸ قطب دارد. تمامی این سری از الکتروموتور وگ در کلاس بازدهی IE2 و یا فریم بدنه در سایزهای 80 الی ۳۵۵ عرضه شده‌اند.

موتور weg21

شرکت وگ، برای ساخت این محصولات از درجه حفاظت IP55 و کلاس عایق سطح F استفاده می‌کند. سری W21 در سطح مدل‌های الکتروموتور ضد‌انفجار وگ قرار دارند. بیشترین خرید الکتروموتور وگ در سطح کارهای جنرال از واحدهای صنعتی و کارخانه‌ای است. جدول مشخصات فنی الکتروموتور وگ سری W21 به ‌قرار زیر است:

سرعت محدوده توان (کیلو وات)تعداد قطب محدوده وزن (کیلوگرم)
۷۵۰ دور بر دقیقه 0.18 الی ۲۲۰ 8 ۱۳ الی ۱۹۳۰
1000 دور بر دقیقه 0.37 الی ۳۱۵ 6 ۱۰ الی ۱۹۵۰
۱۵۰۰ دور بر دقیقه 0.75 الی ۴۵۰ 4 ۱۵ الی ۱۸۶۵
3000 دور بر دقیقه 0.75 الی ۳۳۰ 2 ۱۴ الی ۱۸۵۰

 

الکتروموتور وگ سری W22

الکتروموتور Weg سری W22 از سبد محصولات رده ‌بالای این برند برزیلی است که برای کارهای فوق سنگین و پیچیده و البته دائم کار از فضاهای صنعتی طراحی شده ‌است. شرکت Weg این محصولات خود را در ۳ کلاس IE2 (راندمان بالا) ، IE3 (راندمان برتر) و IE4 (راندمان فوق برتر) طراحی کرده ‌است.

موتور weg22

برای ساخت این موتورها از استاندارد NEMA و فریم‌های سایز 143T تا 588T بهره می‌برد. جنس پوسته این سری از الکتروموتور وگ برزیل چدنی است. البته وگ در طراحی هوشمندانه از پره‌های برجسته چدنی بر روی بدنه استفاده کرده ‌است تا قابلیت خنک‌کنندگی این موتورها هر چه بهتر باشد. مشخصات فنی دینام وگ از سری W22 به قرار زیر است:

مشخصات مقادیر
فریم بدنه ۸۰ الی ۲۸۰ S/M
قطر شفت ۱۹ الی ۷۵ میلی‌متر
توان خروجی 0.18 الی ۴۵ کیلو وات
وزن 13.8 الی ۶۴۰ کیلو گرم

 

برای کسب اطلاعات دقیق‌تر از مدل‌های مختلف لازم است تا کاتالوگ الکتروموتور وگ را بررسی کنید. همچنین برخی از این محصولات در کلاس طراحی انواع الکتروموتور ضد‌انفجار وگ قرار دارند.

کاربردهای الکتروموتور وگ

شرکت Weg برندی باتجربه در بازارهای جهانی است که از محصولات متنوع با قابلیت‌های گوناگون در سبد تولیدات خود قرار داده است. خصوصیات این محصولات، با توجه به شرایط مختلف محیط‌های صنعتی طراحی ‌شده‌ است. بیشترین کاربرد و فروش الکتروموتور وگ در سطح کاربردی موتور AC و برای حضور در فعالیت‌های معمولی و رده‌ بالای صنعتی است.

طراحی سه‌فاز با سیم‌پیچ تمام مس به ‌همراه پوسته چدنی قدرت عملیاتی محصولات وگ را دوچندان کرده ‌است. محصولات وگ برای طراحی انواع نوار نقاله، انواع همزن‌های صنعتی، رولینگ‌ها، جرثقیل‌ها و تابلوهای گردان و… مناسب هستند. از قابلیت کارکرد دائمی و طراحی نوار نقاله این موتورها برای مکان‌هایی از قبیل معادن و یا صنایع تولید کاشی، سیمان و فولاد و… استفاده می‌کنند. بخش بزرگی از سبد محصولات وگ قابلیت کاربردی برای فعالیت‌های اتوماسیون صنعتی را دارند.

قیمت الکتروموتور وگ

شرکت Weg محصول کشور برزیل در حال ‌حاضر از بهترین برندها با فعالیت گسترده در سطح جهانی است. سری محصولات این برند در طیف مدل‌های میان رده بازار قرار دارند. این در حالی است که چه از نظر کارایی و کیفیت ساخت و یا جان‌‌سختی و عملکرد دقیق می‌توانند با بهترین‌های بازار جهانی رقابت کنند. قیمت الکتروموتور وگ در مقایسه با دیگر رقبا از محصولات مشابه اقتصادی است و ارزش خرید بالایی دارند. در عین ‌حال بیشترین فروش الکتروموتور وگ برای کار در صنایع مختلف از قبیل صنایع نفت و گاز، صنایع سیمان، صنایع کشتیرانی، صنایع چاپ و کاغذ، صنایع فولاد و حتی فعالیت‌های کشاورزی و باغبانی و برای راه‌اندازی انواع موتور پمپ آب متداول است.

موتور weg

مشاهده بیشتر
مشاهده به صورت مشبک لیست Expand

90 آیتم

صفحه
هر صفحه
تنظیم بصورت نزولی
نمایش کالای 1 تا کالای 24 مجموع کل: 90 کالا
مشاهده به صورت مشبک لیست Expand

90 آیتم

صفحه
هر صفحه
تنظیم بصورت نزولی
ارتباط با ما