شرکت هوشمند سازان حرکت

آرمیچر و الکتروموتور کوچک

  • ارزان ترین
  • گران ترین
  • کمترین وزن
  • بیشترین وزن
  • بیشترین موجودی
مشاهده به صورت

خرید الکتروموتور کوچک در فروش گاه اینترنتی ماناموتور

موتور الکتریکی کوچک، دینام کوچک و موتور گیربکس کوچک همه اصطلاحاتی برای طراحان وسازندگانی است که در عرصه نمونه سازی، ماکت سازی، ساخت رباتهای کوچک آموزشی و صنعتی، اسباب بازی و غیره فعالیت دارند. الکتروموتور کوچک معمولا به دینام کوچکی اطلاق می شود که قطری کمتر از 5 سانتیمتر و طولی کمتر از 10 سانتیمتر داشته باشد. از آنجا که موتور الکتریکی کوچک معمولا گشتاور بالایی ندارد، عمدتا برای انتقال بار و ایجاد حرکت باید از موتور گیربکس کوچک استفاده نمود.

قیمت انواع دینام کوچک و نکات خرید

برای خرید دینام کوچک باید توجه داشت که مواردی مانند ولتاژ و دور و سایز آن باید با دقت مد نظر قرار گیرد. همیشه و لزوما قیمت دینام کوچک پایین تر از الکتروموتورهای سایز بزرگ نیست. یکی از مواردی که در تعیین قیمت تاثیرگذار است، تیراژ تولید یک محصول است. به عنوان مثال موتور سشوار به عنوان یک  الکتروموتور کوچک پر تیراژ و با توان و کیفیت خوب، می تواند به مراتب قیمتی کمتر از یک موتور کوچک با توان و دور و کیفیت پایین تر داشته باشد.

اگر طراح هستید و به دنبال تولید انبوه محصول خود می باشید، بهتر است به ادامه دار بودن زنجیره تامین موتور کوچکی که خریداری می نمایید، دقت نمایید.

موتور گیربکس کوچک

موتور گیربکس دار کوچک برای مواردی که نیاز به چرخش یا انجام حرکت باشد، استفاده می شود. بر خلاف موتورهای کوچکی که بعنوان فن یا پمپ مورد مصرف قرار می گیرند و گشتاور پایینی دارند، موتور گیربکس های کوچک قوی برای حرکت دادن بار مثل چرخ ربات، حرکت تسمه نقاله و بالا بردن بار و کشش پارچه یا نخ یا کاغذ به کار می روند. گشتاور الکتروموتور گیربکس دار کوچک بستگی به دور آن دارد و هر چه دور آن پایین تر باشد، گشتاور بهتری را تامین می نماید.

قیمت موتور گیربکس کوچک صنعتی

موتور گیربکس کوچک صنعتی معمولا به الکتروموتورهایی اطلاق می گردد که توانایی کار با مداومت بیشتر و یا در شرایط محیطی سخت تری را دارند. اگر این موتور گیربکس ها در شرایط محیطی با رطوبت و گرد و غبار زیاد استفاده می شوند، باید به IP یا همان ضریب نفوذناپذیری محصول دقت نمود.

"

موتور گیربکس ac کوچک

منظور از موتور گیربکس کوچک AC موتورهای با تغذیه متناوبی هستند که غالبا با ولتاژ 220 ولت ایسی و بندرت با ولتاژ متناوب 24 ولت ایسی تولید می شوند. برخی از این موتورها دو سیم بوده که بصورت FREE چرخش می کنند و هر بار ممککن است ساعتگرد یا پادساعتگرد حرکت نمایند. اما برخی دیگر خازن دار بوده و دارای سه سیم هستند و علاوه بر سیم نول، یکی سیم فاز راستگرد و یک سیم فاز چپگرد دارند.

کاربرد موتور کوچک تک فاز

موتور کوچک تکفاز را در کابردهایی نظیر موتور گرداننده مایکروفر، موتور گیربکس موجود در جوجه گردان ها و دستگاه های جوجه کشی و همچنین در دستگاه های صنایع غذایی به وفور می توان یافت.

در کاربردهایی که دور پایینی مد نظر است، و در لوازم خانگی و صنعتی سبک استفاده از موتور گیربکس AC کوچک تکفاز بسیار به چشم می خورد. این موتورها معمولا موتورهای سنکرون با گیربکس هایی با دنده های کوچک هستند.

قیمت موتور کوچک تک فاز

قیمت موتور کوچک تک فاز با توجه به عمر بالا و صدای کم و رنج دورهای مختلفی که از آنها موجود است، بسیار مقرون به صرفه بوده و در بسیاری از تجهیزات حرکتی در صنایع کوچک و سبک با تیراژ بالا مصرف می شوند.

مشاوره فنی و خرید آنلاین انواع موتور کوچک تک فاز از وارد کننده و پخش کننده مانا موتور

اگر میخواهید یک موتور کوچک تک فاز خریداری کنید اما نمیدانید کدام یک از مدل های آن برای پروژه شما مناسب است، مانا موتور به شما در زمینه انتخاب و خرید مناسب ترین الکتروموتور کمک میکند.

مشاوره فنی برای خرید الکتروموتور، مانند هر نوع کالای صنعتی دیگر، می تواند از تحمیل هزینه های خرید محصول و همچنین هزینه های مربوط به سعی و خطاهای اجتناب ناپذیر آن جلوگیری نماید.

مزیت مهم خرید اینترنتی محصولات صنعتی، از جمله موتور کوچک تک فاز، آن است که می توانید با مقایسه مشخصات فنی و قیمت برندهای مختلف، بر حسب پروژه مد نظر و امکانات و محدودیت های آن، اقدام به خرید دقیقی داشته باشد.

فروشگاه اینترنتی ماناموتور سعی می کند با عرضه و فروش اینترنتی انواع موتور کوچک تک فاز ، با برندهای مختلف چینی، ایرانی، کره ای، تایوانی، اروپایی و ... با تنوع و کیفیت و قیمت مناسب، فضای لذت بخشی را برای صنعتگر ایرانی خلق نماید.

علاوه بر ارسال به تهران، ارسال به شهرستان های مختلف اعم از مشهد، شیراز، اصفهان، تبریز، اراک، یزد و سایر نقاط میهن مان امکان پذیر است.

" "

کاربرد موتور گیربکس سه فاز کوچک

موتور گیربکس سه فاز کوچک در کاربردهایی که برق سه فاز در دسترس است، کاربرد دارد. همچنین در مواردی که نیاز به کنترل دور وجود دارد، می توانیم از یک موتور گیربکس سه فاز بعلاوه اینورتر استفاده کنیم. باید دقت کنید که مشخصات فنی اینورتر با موتورگیربکس سه فاز کوچک شما همخوانی داشته و یا از لحاظ توانی یا جریانی، رنج بالاتری داشته باشد.

برای استفاده از اینورتر برای کنترل دور موتور سه فاز ، در صورتی که ورودی اینورتر تکفاز می باشد، موتور باید قابلیت اتصال به ولتاژ سه فاز 220 ولت را دارا باشد.

قیمت موتور کوچک سه فاز

قیمت موتور کوچک سه فاز بر اساس توان و دور آن متفاوت است. هر چقدر توان موتور افزایش می یابد، قیمت آن نیز بالاتر می رود. موتورهای کوچک سه فاز که در فن ها استفاده می شوند، معمولا 3000 دور هستند و قیمت پایین تری دارند.

مشاوره فنی و خرید آنلاین انواع موتور کوچک سه فاز از وارد کننده و پخش کننده مانا موتور

اگر میخواهید یک موتور کوچک سه فاز خریداری کنید اما نمیدانید کدام یک از مدل های آن برای پروژه شما مناسب است، مانا موتور به شما در زمینه انتخاب و خرید مناسب ترین الکتروموتور کمک میکند.

مشاوره فنی برای خرید موتور کوچک سه فاز ، مانند هر نوع کالای صنعتی دیگر، می تواند از تحمیل هزینه های خرید محصول و همچنین هزینه های مربوط به سعی و خطاهای اجتناب ناپذیر آن جلوگیری نماید.

مزیت مهم خرید اینترنتی محصولات صنعتی، از جمله موتور کوچک سه فاز، آن است که می توانید با مقایسه مشخصات فنی و قیمت برندهای مختلف، بر حسب پروژه مد نظر و امکانات و محدودیت های آن، اقدام به خرید دقیقی داشته باشد.

فروشگاه اینترنتی ماناموتور سعی می کند با عرضه و فروش اینترنتی انواع موتور کوچک سه فاز ، با برندهای مختلف چینی، ایرانی، کره ای، تایوانی، اروپایی و ... با تنوع و کیفیت و قیمت مناسب، فضای لذت بخشی را برای صنعتگر ایرانی خلق نماید

" "

موتور دیسی کوچک

موتور دیسی کوچک از آنجا که می تواند گزینه بسیار مناسبی برای ساخت وسیله و دستگاههای ارزان قیمت باشد، بسیار مورد توجه است. کنترل دور موتور dc کوچک را می توان به راحتی با تغییر ولتاژ (به وسیله یک پتانسیومتر معمولی یا همان ولوم) و یا قرار دادن یک درایور dc ارزان قیمت به راحتی انجام داد. موتور دیسی کوچک بیشتر از روی ولتاژ و دور و قطر و طول بدنه آن شناخته و کد گذاری می شود. توان و گشتاور خروجی موتور دیسی با قطر بصورت نمایی نسبت دارد و با طول موتور بصورت خطی. به این معنی که اگر قطر موتور دیسی کوچک کمی بزرگتر باشد، توان وگشتاور آن تفاوت بسیار محسوسی خواهد داشت.

خرید موتور dc کوچک

برای خرید موتور dc کوچک ابتدا حتما ولتاژ قابل تامین برای این موتور را در نظر بگیرید. البته این موضوع را در نظر داشته باشد که در صورتی که ولتاژ قابل تامین شما 12 ولت باشد، می توانید موتور 24 ولت را هم با آن راه اندازی نمایید. نکته اینجاست که دور و گشتاور هر دو نصف می شود و در نهایت توان خروجی یک چهارم. برای خرید موتور dc کوچک خود، بعد از ولتاژ به دور خروجی و گشتاور مورد نیاز و در نهایت سایز قابل جانمایی نیز توجه داشته باشید.

دینام کوچک 12 ولت

دینام کوچک 12 ولت در کاربردهایی نظیر ساخت پروژه های آزمایشگاهی، ردیاب های خورشیدی، نمونه های اولیه و مینیاتوری طرح های صنعتی، اسباب بازی، وسایلی که با برق خودرو کار می کنند و ... دیده می شود.

دینام کوچک 24 ولت

دینام کوچک 24 ولت نیز در بیشتر طرح های صنعتی که در آنها کنترل دور و عملکرد با گشتاور اولیه مناسب لازم است، دیده می شوند. این موتورها در گره زن های ریسندگی، در رباتهای صنعتی و در حرکتهایی که نیاز است اکچویتور حرکت در فضای کوچکی جانمایی شود، بخوبی کارآیی دراند.

خرید موتور گیربکس برای ربات

برای خرید موتور گیربکس برای ربات لازم است دور مناسب را محاسبه نمایید. گشتاور مناسب موتورگیربکس بر اساس کیلوگرم-سانتیمتر هم باید محاسبه شود. برای محاسبه گشتاور می توانید به متون مهندسی مکانیم در این رابطه مراجعه نمایید. اگر گشتاور مناسب را نمی دانید ببینید نمونه های مشابه از موتور با چه قطر و طولی استفاده کرده اند. خرید موتور گیربکس برای ربات را می توانید بصورت تخمینی با استفاده از ابعاد آن انجام دهید.

قیمت آرمیچرهای کوچک: آرمیچر اسباب بازی، آرمیچر ساده، آرمیچر کوچک، آرمیچر معمولی

قیمت آرمیچرهای کوچک، مثل آرمیچر اسباب بازی، آرمیچرهای ساده و معمولی را می توانید به راحتی در سایت ماناموتور ببینید. قیمت آرمیچرها بر اساس ولتاژ ، توان، نوع بدون گیربکس یا گیربکس دار و سایز آن متفاوت است.

مشاوره فنی و خرید آنلاین انواع موتور dc کوچک از وارد کننده و پخش کننده مانا موتور

مزیت مهم خرید اینترنتی محصولات صنعتی، از جمله موتور dc کوچک آن است که می توانید با مقایسه مشخصات فنی و قیمت برندهای مختلف، بر حسب پروژه مد نظر و امکانات و محدودیت های آن، اقدام به خرید دقیقی داشته باشد.

فروشگاه اینترنتی ماناموتور سعی می کند با عرضه و فروش اینترنتی انواع موتور dc کوچک ، با برندهای مختلف چینی، ایرانی، کره ای، تایوانی، اروپایی و ... با تنوع و کیفیت و قیمت مناسب، فضای لذت بخشی را برای صنعتگر ایرانی خلق نماید.

" مشاهده بیشتر
مشاهده به صورت مشبک لیست Expand

347 آیتم

صفحه
هر صفحه
تنظیم بصورت نزولی
نمایش کالای 1 تا کالای 24 مجموع کل: 347 کالا
مشاهده به صورت مشبک لیست Expand

347 آیتم

صفحه
هر صفحه
تنظیم بصورت نزولی