شرکت هوشمند سازان حرکت

اینورتر دلتا C2000

 • ارزان ترین
 • گران ترین
 • کمترین وزن
 • بیشترین وزن
 • بیشترین موجودی
مشاهده به صورت

تنظیمات اینورتر دلتا C2000

در بین اینورترهای برند دلتا، اینورتر دلتا مدل c2000 جزو کارآمدترین و به روزترین محصولات این شرکت است که برای کنترل الکتروموتور ها در اتوماسیون صنعتی کاربرد بسیار گسترده ای دارند. درایو دلتا C2000 با داشتن یک سری توابع خاص، مناسب برای انواع موتورهای سنکرون و آسنکرون هستند. این توابع به جهت کنترل سرعت، دقت، موقعیت و گشتاور الکتروموتور تعریف شده اند.

انواع اینورتر دلتا

از جمله مواردی که اینورتر دلتا مدل c2000 را نسبت به دیگر مدل ها متمایز میکند، داشتن یک PLC داخلی با ظرفیت برنامه 10 هزار استپی به منظور طراحی و اجرای فرمان ها بدون اتصال اینورتر به PLC خارجی است. همچنین کیپدهای این مدل اینورتر علاوه بر قابلیت جدا شدن، امکان برنامه ریزی جداگانه دارند.

یکی دیگر از مشخصه های بارز اینورتر دلتا مدل c2000، امکان کنترل موقعیت موتورهای آسنکرون به کمک اتصال  انکودر به اینورتر می باشد. در واقع با داشتن این قابلیت، امکان استفاده از موتور آسنکرون به جای سروو موتور برای ما فراهم می شود. به علاوه این اینورترها قابلیت اتصال به شبکه از طریق Modbus RS485 را دارند. همچنین از شبکه های مختلف صنعتی اعم از CAN Open , Device Net , Ethernet IP ، Modbus TCP ، PROFIBUS با استفاده از کارت‌های شبکه پشتیبانی می کند.

مشخصات فنی اینورتر دلتا

درایو دلتا c2000 دارای دو حالت کارکرد برای بار نرمال و بار سنگین است. در حالت بار نرمال (Normal Duty)، امکان تحمل اضافه بار تا 120 درصد جریان نامی به مدت 60 ثانیه را دارد و برای حالت بار سنگین (Heavy Duty)، این میزان تحمل بار تا 150 درصد جریان نامی و برای مدت 60 ثانیه است. این قابلیت از سوختن اینورتر در برابر تغییرات ناگهانی ولتاژ برق جلوگیری می کند.

قیمت اینورتر دلتا c2000

قبل از خرید اینورتر، بهتر است درباره یک سری اطلاعات مثل توان الکتروموتور، دمای محیط کاری، نوع برق ورودی الکتروموتور، کاربری مورد نیاز و نوع محیطی که اینورتر می خواهد در آن نصب شود، آگاهی لازم را بدست آوریم تا مناسب ترین نوع اینورتر را انتخاب کنیم و از پرداخت هزینه های مازاد بی دلیل جلوگیری نماییم.

به طور کلی اینورتر دلتا c2000 با وجود داشتن امکانات فراوان، دارای قیمت مناسب تری نسبت به اینورترهای هم رده خود است. با این وجود مواردی که در قیمت اینورتر دلتا مدل c2000 تاثیرگذار هستند شامل محدوده توان اینورتر، ولتاژ ورودی و نوع آن، امکانات و تکنولوژی به کار رفته در آن، جریان ورودی و خروجی اینورتر و محدوده کنترل فرکانس اینورتر است.

اینورتر دلتا c2000

یکی دیگر از مواردی که در قیمت اینورتر دلتا c2000 تاثیر دارد، کاربرد آن در صنعت است. این نوع از اینورتر برای کاربری های سنگین و پیشرفته طراحی شده و در صنایعی مثل صنعت پتروشیمی، صنعت آب و فاضلاب، صنعت فولاد، صنعت تولید پلاستیک، تولید انواع سیم و کابل، صنعت خودرو و نیز دستگاه هایی مثل انواع آسانسورها و بالابرها، جرثقیل ها، پمپ ها و انواع کمپرسورها کاربرد دارد.

راهنمای فارسی اینورتر دلتا C2000

با توجه به کاتالوگ اینورتر دلتا C2000 و راهنمای فارسی آن که توسط نمایندگی اینورتر دلتا مدل c2000 ارائه می شود، مراحل راه اندازی درایو دلتا C2000 به شرح زیر است:

 • از ولتاژ ورودی درایو مطابق پلاک روی درایو قبل از اعمال برق به ورودی آن اطمینان حاصل کنید .
 • قبل از وصل برق ورودی , تمام سیم بندی های برق سه فاز ورودی درایو “T/L3, S/L2,R/L1” کابل های ,V/T2, U/T1” “W/T3, متصل به موتور, اتصال کنترل برد درایو به برد POWER و متصل بودن کیپد درایو به آن اطمینان حاصل کنید .
 • مراقب باشید اشتباها به ترمینال خروجی W,V,U برق سه فاز متصل نکنید.
 • به منظور افزایش ایمنی بین ترمینال های ورودی اینورتر و برق از فیوز و کنتاکتور استفاده نمایید .
 • از قرار دادن هرگونه کلید، کنتاکتور و غیره بین موتور و ترمینال خروجی اینورتر جدا خودداری کنید.

کاربرد اینورتر

 • ارت دستگاه درایو و بدنه فلزی تجهیزات جانبی ضروری می باشد تا آسیبی به افراد و تجهیزات ناشی از ولتاژهای

باال وارد نشود .

 • درایو در محیط مناسب درون تابلو برق و به دور از تابش مستقیم نور آفتاب , رطوبت , براده های آهن ، سنگ ، چوب، گرد و غبار نصب گردد .
 • قبل از اتصال اینورتر به موتور با توجه به اطلاعات مندرج بر روی پلاک موتور، از نحوه سیم بندی موتور(ستاره/مثلث) اطمینان حاصل نمایید.
 • برای تعیین نوع سربندی موتور باید به ولتاژ خروجی درایو و مشخصات پلاک موتور توجه کنید. به طور مثال برای درایو c2000 که خروجی درایو 983 ولت است و موتوری با پالک 223 مثلث و 983 ستاره، سربندی موتور باید ستاره بسته شود.
 • با رعایت نکات فوق , با فرکانس پایین درایو را RUN کنید و سپس فرکانس را افزایش دهید.

 

مشاهده بیشتر
مشاهده به صورت مشبک لیست Expand

22 آیتم ها

هر صفحه
تنظیم بصورت نزولی
نمایش کالای 1 تا کالای 22 مجموع کل: 22 کالا
مشاهده به صورت مشبک لیست Expand

22 آیتم ها

هر صفحه
تنظیم بصورت نزولی
ارتباط با ما