شرکت هوشمند سازان حرکت

اینورتر LS IS7

 • ارزان ترین
 • گران ترین
 • کمترین وزن
 • بیشترین وزن
 • بیشترین موجودی
مشاهده به صورت

راهنمای خرید اینورتر IS7 در 4 گام !

اینورتر ال اس IS7 از جمله اینورتر های سنگین کار و با توان بالا میباشد که از امکانات متعددی بهره میبرد و این موضوع سبب شده بتوان آن را در کاربری های بسیار گسترده و حساس به کار برد. از آنجایی که اینورتر IS7 به صورت کاربر پسندی تولید شده از یک کی پد LCD جداشونده استفاده میکند که کار با آن بسیار راحت است. این محصول از رنج توانی 0.75 کیلووات تا 160 کیلووات موجود میشود.

ویدیو

مشخصات اینورتر ال اس IS7

این محصول دارای مد های کنترلی  V/F ، گشتاور حلقه باز یا  Sensorless Vector Control، گشتاور حلقه بسته یا Vector Control میباشد؛ همچنین اینورتر ال اس IS7 دارای آپشن های متعددی از جمله انواع کارت شبکه است که به برخی آنها اشاره میشود:

 

 • دارای پورت ارتباطی RS485 و پشتیبانی از پروتکل مدباس
 • کارت توسعه ورودی/خروجی (Expansion I/O) 
 • دارای قابلیت اضافه کردن کارت PLC به صورت آپشنال
 • دارای قابلیت اضافه شدن کارت انکودر برای کنترل حلقه بسته
 • توانایی تحمل Overload تا 150 درصد در مدت زمان 1 دقیقه
 •  درجه حفاظتی IP54

اینورتر ls is7

کدینگ و طریقه نام گذاری اینورتر LS IS7

اینورتر های سری LS IS7 دارای قابلیت تشخیص اتوماتیک پارامتر های موتور یا Auto Tuning هستند که به وسیله این مشخصه میتوانند عملکرد بسیار دقیقی داشته باشند. در شکل زیر به نحوه نام گذاری کد این محصول اشاره شده است. 

کدینگ و طریقه نام گذاری اینورتر LS IS7

قیمت اینورتر LS IS7

اگر قصد خرید اینورتر ال اس  IS7را دارید می توانید با مراجعه به فروشگاه اینترنتی ماناموتور و استفاده از قابلیت فیلتر این سایت، محصول مورد نظر را در توان، ولتاژ تغذیه، امکانات و قیمت دلخواه به صورت تفکیک شده، مشاهده کنید. همچنین در این فروشگاه لیست قیمت اینورتر  LS IS7به صورت به روز و همینطور کاتالوگ اینورتر LS IS7 وجود دارد که میتوانید نهایت بهره را از آن ببرید.

اینورتر ال اس is7

خرید اینورتر ال اس IS7 از مانا موتور

از آنجا که قیمت اینورتر  LS IS7به قیمت ارز وابسته بوده، امکان ارائه قیمت ثابت این محصولات وجود ندارد؛ از آنجا که تنها تعداد محدودی نمایندگی اینورتر LS در ایران وجود دارد معمولا فروشندگان این محصول در بازار درصد نامتعارفی را روی قیمت می کشند که باعث تفاوت قیمت زیاد بین بازار و نمایندگی میشود. همچنین از دیگر مزایای خرید از نمایندگی تضمین بهترین قیمت و مناسب ترین کیفیت میباشد. شما میتوانید با مراجعه به فروشگاه اینترنتی ماناموتور و بهره مندی از تنوع زیاد محصولات در این سایت، اینورتر LS IS7 را از این نمایندگی خریداری کنید. اگر قصد خرید این محصول را دارید اما نمی دانید با توجه به نوع مصرف تان کدام یک از انواع این محصولات برای شما مناسب است، می توانید با مراجعه به فروشگاه اینترنتی ماناموتور و همچنین ارتباط گرفتن با کارشناسان فنی این مجموعه بهترین اینورتر را انتخاب کنید. همینطور کارشناسان فنی این مجموعه شما را در تمام مراحل انتخاب، خرید و راه اندازی و تنظیمات اینورتر LS IS7، راهنمایی میکنند.

 

 

 

 

مشاهده بیشتر
مشاهده به صورت مشبک لیست Expand

29 آیتم

صفحه
هر صفحه
تنظیم بصورت نزولی
نمایش کالای 1 تا کالای 24 مجموع کل: 29 کالا
مشاهده به صورت مشبک لیست Expand

29 آیتم

صفحه
هر صفحه
تنظیم بصورت نزولی
ارتباط با ما