شرکت هوشمند سازان حرکت

PEM , پم

  • ارزان ترین
  • گران ترین
  • کمترین وزن
  • بیشترین وزن
  • بیشترین موجودی
مشاهده به صورت

الکتروموتور PEM یکی از بهترین و با کیفیت ترین الکتروموتورهای چینی در بازار ایران است. محصولات این برند در دسته های مختلفی به بازار کشورهای آسیایی و آفریقایی عرضه می شوند. این شرکت چینی با ارتقا سطح کیفی محصولات خود در کنار قیمت رقابتی الکتروموتورها، رقابت را برای بسیاری از برندهای خارجی سازنده الکتروموتور در ایران سخت کرده است.

البته ضعف برخی برندها در کیفیت و بازدهی موتورها نیز باعث شده است تا الکتروموتورهای این شرکت چینی، بیشتر مورد توجه قرار بگیرند. محصولات این برند خصوصا در صنایع زیرساختی و سیستم های بزرگ تهویه مطبوع مرکزی کاربردهای گسترده ای دارند.

الکتروموتور PEM

تجربه ده ها سال کار شرکت چینی پی ای ام و پیاده سازی روش های مختلف طراحی برای افزایش بازدهی در کنار کنترل قیمت موتورهای الکتریکی، شرکتی کم رقیب از آن در حوزه آسیا و آفریقا ساخته است. همچنین این شرکت طیف وسیعی از انواع الکتروموتورها را تولید می کند و سبد محصول متنوعی برای نیازهای صنعتی دارد. انواع الکتروموتور صنعتی در توان های مختلف و برای نیازهای صنعتی در فضاهای بزرگ و کوچک طراحی می شوند.

در میان انواع الکتروموتور چینی ساخته شده از برندهای مختلف، پی ای ام را شاید بتوانیم در بین 10 برند برتر قرار دهیم. بسیاری از صنعتگران برای برآورده کردن نیازهای صنعتی خود، تنها از الکتروموتورهای این شرکت استفاده می کنند. این امر به دلیل کیفیت و اعتمادی است که در بازار اتوماسیون صنعتی ایران به محصولات این برند وجود دارد.

انواع القایی و تحریک پذیر از جمله مشهورترین و پرکاربردترین انواع الکتروموتور PEM در ایران هستند. الکتروموتورهای تولیدی شرکت برای پمپ های صنعتی بسیار مشهور بوده و مشتریان خاص خود را در بازار موتورهای الکتریکی کشورمان دارند.

نوع اتصال موتورهای تولیدی این شرکت به دو صورت است. الکتروموتورهای پایه دار به منظور نصب در چارچوب های تعیین شده به صورت پایه ای در فضاهای صنعتی تولید شده اند. نوع دیگر اتصال در الکتروموتورهای برند پی ای ام، انواع فلنچ دار هستند. معمولا برای سفارش نوع دوم باید با نمایندگی های اصلی این شرکت هماهنگ کنید و برای خرید تماس بگیرید.

نکات مهم در خرید الکتروموتورهای پی ای ام

خرید این نوع از الکتروموتورهای چینی نیز باید با رعایت نکاتی همراه باشد تا بتواند نیاز شما را بر اساس هزینه ای که می کنید، برطرف کند. نکته اول این است که انواع الکتروموتورهای القایی، pmdc و.... این برند را باید بر اساس نیاز و استانداردهای ساخت و عایق بندی استفاده کنید. در بسیاری از محیط های صنعتی به علت پاشش و حضور ذرات معلق و غلیظ، از برخی الکتروموتورها نمی توان استفاده کرد.

جنس پوسته اکثر محصولات برند فوق از آلومینیوم است و شما باید بر اساس محدودیت های دمایی محیط خود، بهترین نوع الکتروموتور PEM را انتخاب کنید. IP44 استاندارد معمولی است که بسیاری از محصولات این شرکت بر اساس آن عایق بندی شده اند.

همچنین محصولات این شرکت در انواع سه فاز و تک فاز تولید می شوند. الکتروموتورهای سه فاز پی ای ام باید برای مکان هایی انتخاب شوند که برق صنعتی دارند. محدوده توان الکتروموتورهای تک فاز برند یادشده معمولا تا 1 اسب و برای انواع سه فاز تا صدها اسب بخار است.

نمایندگی فروش انواع الکتروموتور PEM

با وجود اعتبار و شهرت قابل توجه این شرکت در میان فعالان صنعتی ایرانی، اما نمایندگی های معتبر محدودی محصولات برند فوق را عرضه می کنند. خرید از این نمایندگی ها می تواند اصل بودن و قیمت دقیق الکتروموتورهای خریداری شده را تایید کند. همچنین در این فروشگاه ها برای الکتروموتورهای چینی از جمله پی ای ام، خدماتی مانند تضمین سلامت کالا، تضمین اصالت و ضمانت بازگشت کالا به مدت محدود ارائه می شود.

مشاهده بیشتر
هیچ محصولی مطابق با انتخاب شما وجود ندارد.