شرکت هوشمند سازان حرکت
روزهای شنبه تا چهارشنبه از 9 تا 17 09351182424 - 88820309 - 58693000

استپ موتور پریموپال Primopal

مشاهده به صورت مشبک لیست

18 آیتم

صفحه
در هر صفحه
تنظیم بصورت نزولی
مشاهده به صورت مشبک لیست

18 آیتم

صفحه
در هر صفحه
تنظیم بصورت نزولی

پریموپال یک شرکت تولیدی، مهندسی و بازرگانی است که در منطقه آزاد تجاری شانگهای در چین قرار دارد. پریموپال در توسعه ، تولید و فروش انواع  محصولات باکیفیت و مقرون به صرفه  و تجهیزات کنترل حرکت دارای تخصص میباشد. محصولاتی از قبیل انواع استپ موتور، مکانیزم های خطی، استپ موتورهای حلقه بسته ، موتور های DC بدون جاروبک (براشلس) ، سروموتورهای بدون جاروبک ، سروموتور های AC ، موتور های القایی AC ، موتور های سنکرون ، موتور گیربکس، درایو های استپ موتور، درایو های DC بدون جاروبک، درایو های سرو موتور هیبریدی ، درایو های سرو موتور AC ، درایو های سرو بدون جاروبک ، سرو درایو های براش، گیربکس های خورشیدی ، ترمز ها ، منبع تغذیه و مولد، لوازم جانبی و ...   ...

از ابتدای تاسیس، شرکت پریموپال  متعهد به ارائه محصولات اقتصادی با کیفیت بالا و خدمات پس از فروش برای تمامی مشتری ها بوده است.  شرکت پریموپال دارای تیم مهندسی با چندین سال تجربه در طراحی موتور ها و سابقه مهندسی بالا می باشد. پریموپال به شما کمک می کند تا شما راه حل درست برای موتور ها و سیستم های کنترل حرکت خود را بیابید.

ویژگی هایی که پریموپال را از سایر رقبا متمایز میسازد و آن را تبدیل به یکی از پرفروش ترین و قابل اعتماد ترین برندهای موجود در بازار کرده عبارت اند از: کیفیت بالای محصولات، قیمت رقابتی، خدمات پس از فروش، خلاقیت، پاسخوگویی سریع و تجربه بالا.

نمایندگی پریموپال

شرکت مانا موتور نمایندگی PrimoPal با تکیه بر دانش فنی متخصصان خود و تجربه 8 ساله در زمینه مشاوره و فروش انواع الکتروموتور، وارد کننده و ارائه دهنده انواع محصولات برند PrimoPal در ایران است و شما میتوانید در سایت مانا موتور هر آنچه در مورد محصولات این برند شامل انواع کاتالوگ ، مشخصات فنی و لیست قیمت را مشاهده کنید، مشخصات فنی محصولات مختلف را باهم مقایسه کرده و محصول مناسب خود را خریداری کنید.