شرکت هوشمند سازان حرکت
۰۹۳۵۱۱۸۲۴۲۴ - ۸۸۸۲۰۳۰۹ - ۵۸۶۹۳۰۰۰

انواع لیست قیمت استپر موتور موجود در بازار تهران به صورت به روز و لحظه ای

استپ موتور چیست

استپ موتور چیست ؟ استپ موتور که به آن موتور پله ای نیز میگویند، نوعی از موتور ها است که برای کنترل دقیق سرعت و موقعیت استفاده میشود.

راه اندازی استپ موتور

راه اندازی استپ موتور به همراه کنترلر و درایور استپ موتور انجام میگیرد. برای آشنایی با نحوه راه اندازی استپ موتور میتوانید به مقاله موجود در وبلاگ ماناموتور مراجعه کنید.

استپ موتور به دلیل قیمت پایین تر آن نسبت به سایر موتورها از جمله سروو موتور در صنایع مختلفی مانند سی ان سی کاربرد دارد. کنترل استپ موتور از طریق درایور استپ موتور انجام میگیرد که هر درایور نیز با توجه به کاربرد آن انتخاب میشود مثلا برای راه اندازی استپ موتور cnc که معمولا از استپ موتور فلنج 86 استفاده میشود، درایور استپ موتور cnc نظیر درایور MA860H توصیه میشود.

ماناموتور به عنوان مرجع تخصصی مشاوره و فروش انواع استپ موتور با بیش از ده سال تجربه، به عنوان مرجعی قابل اعتماد برای لیست قیمت استپر موتور است. قیمت استپ موتور های موجود در بازار را میتوانید در لیست زیر مشاهده کنید.

قابل ذکر است که تمامی قیمت ها به روز میباشند همچنین میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده مشخصات فنی و خرید استپ موتور به صفحه محصولات استپ موتور مراجعه کنید یا اینکه با مراجعه به صفحه کاتالوگ استپ موتور ، کاتالوگ های آن ها را دانلود کنید.

%13

   اطلاع  از جدیدترین محصولات و آخرین تخفیفات در کانال تلگرامی ماناموتور

   انواع ویدئوهای آموزشی و فنی مرتبط با نحوه نصب و به کارگیری محصولات در آپارات ماناموتور

   انواع ویدئوهای سرگرم کننده و خلاقانه در زمینه اتوماسیون صنعتی در صفحه اینستاگرام ماناموتور

   جدیدترین موقعیت های شغلی و فرصت های همکاری در لینکداین ماناموتور